chrome firefox opera safari iexplorer

У 17 містах України відбудеться дитячий кінофестиваль

27 квітня 2016 о 16:26

З 27 травня по 5 червня в 17 містах України відбуватимуться покази «Чілдрен кінофесту». Фестиваль, який пройде в Україні втретє, розрахований на дитячу та юнацьку кіноманську аудиторію.

Переможця кінофоруму буде обрано шляхом голосування глядачів. Відкриється фестиваль прем’єрою франко-бельгійської анімаційної стрічки «Хлопчик-фантом»режисерів Жана-Лупа Фелісьолі та Алена Ганьоля. Послом фестивалю цього року став актор та режисер Ахтем Сейтаблаєв.

Поза конкурсом покажуть серію пластилінових мультфільмів «Моя країна – Україна». Покази безкоштовні і будуть доступні за попередньою реєстрацією, яка відкриється 20 травня на сайтіфестивалю.

Закриває фестиваль музична комедія Роберти Дюрран «Фелікс – історія про маленького саксофоніста», яка стала переможцем фестивалю 2015 року.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Новини культури

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути