chrome firefox opera safari iexplorer

Максимальний бал за ЗНО з української мови отримало лише 66 осіб

27 травня 2016 о 09:06

Сьогодні по всій країні — свято останнього дзвоника. Хвилювання, радість і тривожність переживають усі: випускники й першокласники, батьки і вчителі. На очах тисяч з’явилися сьогодні сльози, коли заспівали «Вчителько моя...» чи «І в дорогу далеку ти мене на зорі проводжала, І рушник вишиваний на щастя дала...»

А попереду для випускників старшої школи — ще закінчення епопеї із здаванням ЗНО, пише Україна молода.

Попереду — і випускні у старшокласників.

«Ціни цьогоріч зросли на все, а що стосується випускного, то простіше було б доньці весілля влаштувати. Враховуючи лише вартість сукні, відпочинок цього літа відміняється», — ділиться з «УМ» мати випускниці Алла Мельник. За словами жінки, це занадто дорога стежка в життя. «Раніше все набагато простіше було. Випускалися вже з усіма екзаменами, а зараз ще й ЗНО».

На сьогодні ще не відомі всі результати ЗНО. Проте статистика невтішна для тих, хто не зміг скласти тест з української мови.

Із 250 000 осіб більше 20 000 не змогли подолати прохідний поріг з української мови та літератури. Це майже 9% від загальної кількості учасників. Для них вступна кампанія вже закінчилася. Адже, за новими правилами, хто не набере мінімуму з української — до здачі тестів з інших предметів не допускається.

Максимальний бал iз мови та літератури отримали лише 66 абітурієнтів.

Як повідомляли ранiше, перший тест ЗНО -2016 пройшов iз міністром, поліцією і металошукачами. Точних даних про те, скільки абітурієнтів приїхало на ЗНО з окупованих територій, немає.

ДО РЕЧІ

Цього року випускниками є відразу кілька дітей перших осіб країни. Так, з Українського гуманітарного ліцею при КНУ ім. Шевченка випустилася дочка віце-прем’єра Павла Розенка Анастасія і дочка віце-прем’єра В’ячеслава Кириленка Софія. Там останній дзвоник пролунав сьогодні, а випускний відгуляють уже завтра.

«Випускний у Насті на другому місці: зараз найважливіше — здати останній тест ЗНО. Тільки про це всі розмови», — запевняє Розенко.

Також у цьому році попрощається зі школою дочка екс-Прем’єра Арсенія Яценюка Христина. Правда, навчальний заклад старшої дочки батьки тримають у суворому секреті.

А ось нащадки «найголовніших» нині закінчать навчальний рік за межами країни: двійнята Євгенія і Олександра Порошенко — у британському Concorde College, а Христина Гройсман — у британському CATS College.

Розділи: Новини освіти

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути