chrome firefox opera safari iexplorer

На Золотих воротах у Києві встановили ікону-мозаїку Пресвятої Богородиці

20 травня 2016 о 11:56

Сьогодні, 19 травня, у Києві освятили і встановили на Золотих воротах (над центральним входом) ікону-мозаїку Пресвятої Богородиці.

Про це у Фейсбуці повідомив священик Іван Сидор.

За його словами, організаторами дійства є Національний заповідник «Софія Київська». Чин освячення звершив Предстоятель УПЦ Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет.

Нагадуємо, що у Рівному знайшли фундамент замку легендарної історичної особи.Нині у центрі міста археологи проводять розкопки.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

21 червня

Інші дати
Народився Юрій Кондратюк
(1897, м.Полтава  - 1941 або 1942) – український вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів. Автор так званої «траси Кондратюка», якою літали на Місяць космічні кораблі «Аполлон».  
«Коли березневого світанку 1968 року я схвильовано слідкував на мисі Кеннеді за стартом ракети, що повинна була понести корабель „Аполлон-9“ у напрямку до Місяця, я думав про українця Юрія Кондратюка, котрий розрахував цю трасу, по якій повинні були летіти троє наших астронавтів». (Джон Хуболт, інженер НАСА, один з авторів проекту «Аполлон».)
Розгорнути
Народився Микола Закревський
(1805, м.Київ – 1871) - український історик, етнограф, художник, мовознавець і письменник. Автор фундаментальних праць «Нарис історії міста Києва», «Літопис і опис міста Києва».  
Розгорнути