chrome firefox opera safari iexplorer

На Золотих воротах у Києві встановили ікону-мозаїку Пресвятої Богородиці

20 травня 2016 о 11:56

Сьогодні, 19 травня, у Києві освятили і встановили на Золотих воротах (над центральним входом) ікону-мозаїку Пресвятої Богородиці.

Про це у Фейсбуці повідомив священик Іван Сидор.

За його словами, організаторами дійства є Національний заповідник «Софія Київська». Чин освячення звершив Предстоятель УПЦ Київського Патріархату Святійший Патріарх Філарет.

Нагадуємо, що у Рівному знайшли фундамент замку легендарної історичної особи.Нині у центрі міста археологи проводять розкопки.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути