chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві Водохреща святкуватимуть на Оболоні та в Гідропарку

19 січня 2012 о 00:30

19 січня Водохреща в Києві святкуватимуть на Оболонській набережній та в Гідропарку.

Зокрема, святкування відбудуться біля Свято-Покровського собору Української православної церкви Московського патріархату (вул. Прирічна, 5-а) на Оболоні та в Парку культури і відпочинку Гідропарк у каплиці на честь Хрещення Господнього Української православної церкви Київського патріархату.

Як повідомили в Управлінні у справах національностей та релігій, на Оболоні почнуть святкувати о 12:00, в Гідропарку — о 14:00.

За традицією, під час обрядових заходів проведуть церемонії освячення води за відповідними регламентованими і встановленим канонами.

Богослужіння та освячення води на Оболонській набережній проведуть вікарії Київської Митрополії — Архієпископ Переяслав-Хмельницький та Вишневський Олександр, Єпископ Яготинський Серафим, Єпископ Васильківський Пантелеймон.

А в Парку культури та відпочинку Гідропарк Предстоятель Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Русі-України Філарет проведе богослужіння спільно з вікарієм Київської єпархії та духовенством міста Києва.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути