chrome firefox opera safari iexplorer

Тарифи по-новому: з липня гаряча вода подорожчає майже вдвічі

10 травня 2016 о 21:11

В Україні з 1 липня подорожчає гаряча вода. Про це йдеться в постанові Національної комісії, яка здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Подорожчання викликане зміною тарифів на газ з 1 травня: для всіх абонентів встановили єдину ціну в 6879 грн за тисячу кубометрів.

Згідно з постановою, вартість 1 куб. м гарячої води буде залежати від підприємства, яке надає дані послуги, а також наявності рушникосушки в приміщенні.

У Львові тарифи на гаряче водопостачання зростуть до 70-80 грн за один куб. м. Клієнти «Львівтеплоенерго» будуть платити 76,37 грн за наявності рушникосушкою і 70,58 грн без нього. Для споживачів «Залізничтеплоенерго» тариф буде на рівні 79,60 грн (з рушникосушкою) і 73, 28 грн без неї.

У Києві вартість гарячої води підвищиться до 63-78 грн за кубометр, тоді як в даний час ціна даної послуги знаходиться в межах 37-41 грн за кубометр.

У столиці постачанням гарячої води займаються компанії «Київенерго» і «Євро-Реконструкція» (Дарницька ТЕЦ). Вартість послуг цих компаній відрізняється і також буде залежати від наявності або відсутності рушникосушки, яка підключена до труб з гарячою водою. Таким чином, вартість гарячої води від «Київенерго» з липня становитиме 77,67 грн за куб. м з рушникосушкою і 71,59 грн без неї. У постачальника «Євро-Реконструкція» тариф буде на рівні 67,95 грн з рушникосушкою і 62,68 грн без нього.

В Одесі вартість гарячої води збільшитися до 72,67 грн за наявності рушникосушки та 67,9 грн без неї.

Як відомо, Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення на 75-90% з 1 липня 2016 року.

Розділи: Суспільство

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути