chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві покажуть виставу про реалії українських лікарень

16 травня 2016 о 17:00

18 травня Черкаський театр імені Т.Шевченка зіграє в Києві арт-рок виставу «The Білохалатність» режисера Володимира Снігурченка.

Постановка торкається проблем медицини в сучасній Україні. В її основу лягли реальні історії зі шпиталів та інтерв’ю лікарів. Однак Володимир Снігурченко каже, що у «The Білохалатність» йдеться не лише про медичну сферу: «Я говорю про всі соціальні служби нашої країни. Медицина просто як приманка, щоб зануритися в тему».

Черкаські актори гратимуть на сцені столичного клубу Montray Live Stage в супроводі живого оркестру. За словами режисера, він прагне «лікувати пацієнтів музикою».

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути