chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві покажуть виставу про реалії українських лікарень

16 травня 2016 о 17:00

18 травня Черкаський театр імені Т.Шевченка зіграє в Києві арт-рок виставу «The Білохалатність» режисера Володимира Снігурченка.

Постановка торкається проблем медицини в сучасній Україні. В її основу лягли реальні історії зі шпиталів та інтерв’ю лікарів. Однак Володимир Снігурченко каже, що у «The Білохалатність» йдеться не лише про медичну сферу: «Я говорю про всі соціальні служби нашої країни. Медицина просто як приманка, щоб зануритися в тему».

Черкаські актори гратимуть на сцені столичного клубу Montray Live Stage в супроводі живого оркестру. За словами режисера, він прагне «лікувати пацієнтів музикою».

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути