chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві покажуть виставу про реалії українських лікарень

16 травня 2016 о 17:00

18 травня Черкаський театр імені Т.Шевченка зіграє в Києві арт-рок виставу «The Білохалатність» режисера Володимира Снігурченка.

Постановка торкається проблем медицини в сучасній Україні. В її основу лягли реальні історії зі шпиталів та інтерв’ю лікарів. Однак Володимир Снігурченко каже, що у «The Білохалатність» йдеться не лише про медичну сферу: «Я говорю про всі соціальні служби нашої країни. Медицина просто як приманка, щоб зануритися в тему».

Черкаські актори гратимуть на сцені столичного клубу Montray Live Stage в супроводі живого оркестру. За словами режисера, він прагне «лікувати пацієнтів музикою».

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

16 травня

Інші дати
Народився Микола Костомаров
(1817, с.Юрасівка, нині – м.Дружба, Сумська область - 1885) - видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч. Автор «Книги буття українського народу».
«Бо не хотіла Україна іти услід язиков, а держалась закону божого, і всякий чужестранець, заїхавши в Україну, дивувався, що ні в одній стороні на світі так щиро не молються богу, ніде муж не любив так своей жони, а діти своїх родителей». (Микола Костомаров)
Розгорнути
Народився Тодось Осьмачка
(1895, с. Куцівка Черкаська область – 1962) - український письменник, прозаїк, перекладач.
«Гей, степе мій, підпер ти ріками моря, щоб не схитнулися вони на ниви хлібороба... Ти запалив дзвінкі вогні великих сизих рос, що з ринків падають на обрій — на вічний твій покос...» (Тодось Осьмачка)
Розгорнути