chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні відбудеться фестиваль електронної музики

06 травня 2016 о 12:43

21 травня арт-центрі Closer втретє відбудеться один з найпопулярніших в Україні фестивалів електронної музики Strichka Festival. У ньому візьмуть участь більше 20 артистів з Німеччини, США, Мексики, Британії, Росії та України. Фестиваль триватиме одну ніч і один день на шести танцювальних майданчиках клубу Closer.
Strichka Festival відкриється у дворі арт-центру лайвом Alva Noto (номінантом премії Золотий Глобус за саундтрек до фільму «Легенда Г'ю Гласса»), а також мексиканського музиканта і композитора Murcof. Опівночі запрацюють танцювальні майданчики «Closer», «3-d Floor», «Mezzanine» і «Otel». Бар і танцпол у дворі також працюватимуть всю ніч. Три самостійних танцполи будуть представлені трьома дружніми промо-командами України – Closer, Wicked Bass і Low. Вдень фестиваль продовжиться на терасі «Лісовий Причал», що одночасно означатиме відкриття літнього сезону клубу. Декорації та відео-арт у дворі, в лісі над терасою та на інших майданчиках розробляють і втілюють Tenpoint VJs і арт-група Sviter разом з Іваном Світличним.

Співзасновник арт-центру Closer Сергій Яценко розповідає: «Арт-центр Closer займає площу колишніх цехів стрічкоткацької фабрики – одного з найстаріших підприємств легкої промисловості в Україні. Зараз тут від стрічок і ткацьких машин майже нічого не залишилося, і щоб вшанувати історію цих більш ніж столітніх стін, 21 травня ми знову робимо Стрічку – фестиваль сучасної незалежної танцювальної музики, який об'єднає під одним дахом ключових представників світового рівня».

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

12 травня

Інші дати
12 травня відзначають:
  • День матері в Україні.
  • Всесвітній день медичних сестер.
  • Міжнародний день запобігання синдрому хронічної втоми.
Розгорнути
Федір Моргун 
1924 – український державний і громадський діяч, учений-агроном, письменник і публіцист.
 
Розгорнути
Іван Марчук
1936 – український живописець, лауреат Шевченківської премії. Один із 100 геніїв світу.
Розгорнути
Варвара Адріанова-Перетц 
1888 – український і російський літературознавець, фольклорист, мовознавець, текстолог, бібліограф, педагог. Дослідниця давньоруської літератури, зокрема «Слова о полку Ігоревім» та інших пам’яток ХІ–ХVI cт.
Розгорнути
Народилася Софія Окуневська-Морачевська
(1865, с.Довжанка Тернопільська область – 1926) – перша жінка-лікар в Австро-Угорщині, українська громадська діячка.
«Від Софії пішло мені те світло, за яким я так тужила, невиразно мріла». (Ольга Кобилянська)
Розгорнути