chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні відбудеться фестиваль електронної музики

06 травня 2016 о 12:43

21 травня арт-центрі Closer втретє відбудеться один з найпопулярніших в Україні фестивалів електронної музики Strichka Festival. У ньому візьмуть участь більше 20 артистів з Німеччини, США, Мексики, Британії, Росії та України. Фестиваль триватиме одну ніч і один день на шести танцювальних майданчиках клубу Closer.
Strichka Festival відкриється у дворі арт-центру лайвом Alva Noto (номінантом премії Золотий Глобус за саундтрек до фільму «Легенда Г'ю Гласса»), а також мексиканського музиканта і композитора Murcof. Опівночі запрацюють танцювальні майданчики «Closer», «3-d Floor», «Mezzanine» і «Otel». Бар і танцпол у дворі також працюватимуть всю ніч. Три самостійних танцполи будуть представлені трьома дружніми промо-командами України – Closer, Wicked Bass і Low. Вдень фестиваль продовжиться на терасі «Лісовий Причал», що одночасно означатиме відкриття літнього сезону клубу. Декорації та відео-арт у дворі, в лісі над терасою та на інших майданчиках розробляють і втілюють Tenpoint VJs і арт-група Sviter разом з Іваном Світличним.

Співзасновник арт-центру Closer Сергій Яценко розповідає: «Арт-центр Closer займає площу колишніх цехів стрічкоткацької фабрики – одного з найстаріших підприємств легкої промисловості в Україні. Зараз тут від стрічок і ткацьких машин майже нічого не залишилося, і щоб вшанувати історію цих більш ніж столітніх стін, 21 травня ми знову робимо Стрічку – фестиваль сучасної незалежної танцювальної музики, який об'єднає під одним дахом ключових представників світового рівня».

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути