chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні відбудеться фестиваль електронної музики

06 травня 2016 о 12:43

21 травня арт-центрі Closer втретє відбудеться один з найпопулярніших в Україні фестивалів електронної музики Strichka Festival. У ньому візьмуть участь більше 20 артистів з Німеччини, США, Мексики, Британії, Росії та України. Фестиваль триватиме одну ніч і один день на шести танцювальних майданчиках клубу Closer.
Strichka Festival відкриється у дворі арт-центру лайвом Alva Noto (номінантом премії Золотий Глобус за саундтрек до фільму «Легенда Г'ю Гласса»), а також мексиканського музиканта і композитора Murcof. Опівночі запрацюють танцювальні майданчики «Closer», «3-d Floor», «Mezzanine» і «Otel». Бар і танцпол у дворі також працюватимуть всю ніч. Три самостійних танцполи будуть представлені трьома дружніми промо-командами України – Closer, Wicked Bass і Low. Вдень фестиваль продовжиться на терасі «Лісовий Причал», що одночасно означатиме відкриття літнього сезону клубу. Декорації та відео-арт у дворі, в лісі над терасою та на інших майданчиках розробляють і втілюють Tenpoint VJs і арт-група Sviter разом з Іваном Світличним.

Співзасновник арт-центру Closer Сергій Яценко розповідає: «Арт-центр Closer займає площу колишніх цехів стрічкоткацької фабрики – одного з найстаріших підприємств легкої промисловості в Україні. Зараз тут від стрічок і ткацьких машин майже нічого не залишилося, і щоб вшанувати історію цих більш ніж столітніх стін, 21 травня ми знову робимо Стрічку – фестиваль сучасної незалежної танцювальної музики, який об'єднає під одним дахом ключових представників світового рівня».

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути