chrome firefox opera safari iexplorer

Вінницькі програмісти винайшли унікальний браслет-візитку

10 травня 2016 о 16:12

Група вінницьких програмістів створила браслет-візитку для бізнесменів. З його допомогою можна обмінюватись контактами при рукостисканні та шукати партнерів на відстані. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів винахідник Андрій Сидорук.

«Це комерційний проект. Ми отримали замовлення від підприємця з Одеси. Чоловік скаржився, що постійно втрачає купу контактів, коли губить візитки. Він запропонував створити браслет, що записуватиме контактну інформацію про партнера. Ми його підтримали й взялись до роботи» — розповідає Андрій.

Браслет виступає провідником, який за долю секунди передає інформацію на телефон. При втраті всі дані захищені. Інформація знаходиться в акаунті соціальної мережі «MYCO».

«Нами розроблено соціальну мережу, яка віртуально приєднана до браслета. На сьогоднішній день аналогів такої не існує. В профілі вказуватиметься, де працює людина, короткі її навички та чим вона займається безпосередньо. Також на сторінку можна додавати відео та додатку інформацію про себе. Програма дуже корисна при пошуку ділових партнерів. Вона може шукати людей за місцем роботи, навичками та досвітом» — пояснює винахідник.

На ринку браслет з'явиться в травні, його вартість складатиме 23 долари.

«Браслет виготовлений із м'якого пластику та мікросхем, тому не викликає дискомфорту при носінні. Першу партію замовили у китайського виробника, там дешевше ніж в Європі. Ведемо переговори з українськими фірмами, які зацікавлені у виготовлені винаходу» — каже Сидорук.

Нагадаємо, студент Вінницького національно технічного університету створив робота-няню. Машина подає прикутій до ліжка людині чай, ліки чи пульт від телевізора. Багатофункціональний пристрій також вимірює тиск, аналізує рухливість та запам'ятовує інформацію про стан здоров'я хворого.

Розділи: Суспільство

24 червня

Інші дати
За церковним календарем 24 червня християни, які живуть за західною традицією святкують Різдво Іоанна Хрестителя, або Івана Предтечі. 
Іван Предтеча був посланцем Бога, щоб сповістити людям про прихід і живу присутність Месії на землі. Він указує на Спасителя і хрестить Його в ріці Йордан.
Розгорнути
Василь Будник
1913 - український учений у галузі ракетобудування та космічної техніки. Розробник перших балістичних ракет, один із засновників конструкторського бюро «Південне». Герой Соціалістичної Праці. Академік НАН України.
Розгорнути
Іван Стешенко
1873-український літературознавець,письменник.
Розгорнути
Народився Іван Твердохліб
(1899. с. Довжик Харківської обл. - 1986) - український актор театру і кіно. ролі: Оврам ("Патетична соната"), Череви ("Сорочинський ярмарок"), Павло ("Коліївщина"), Іван ("Дорогою ціною") та ін.
Розгорнути
Народився Феофіл Яновський
(1860, с.Миньківці, Хмельницька область – 1928), український лікар-терапевт, один з засновників Київської терапевтичної школи. За його ініціативою на Київщині в інших регіонах засновано багато протитуберкульозних закладів санаторного типу. Національний інститут фтизіатрії та пульмонології носить ім»я Ф.Г.Яновського.
«Любити ближнього – це найважливіша з людських наук, вона вистраждана людством " (Олексь Гончар)
Розгорнути