chrome firefox opera safari iexplorer

Вінницькі програмісти винайшли унікальний браслет-візитку

10 травня 2016 о 16:12

Група вінницьких програмістів створила браслет-візитку для бізнесменів. З його допомогою можна обмінюватись контактами при рукостисканні та шукати партнерів на відстані. Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів винахідник Андрій Сидорук.

«Це комерційний проект. Ми отримали замовлення від підприємця з Одеси. Чоловік скаржився, що постійно втрачає купу контактів, коли губить візитки. Він запропонував створити браслет, що записуватиме контактну інформацію про партнера. Ми його підтримали й взялись до роботи» — розповідає Андрій.

Браслет виступає провідником, який за долю секунди передає інформацію на телефон. При втраті всі дані захищені. Інформація знаходиться в акаунті соціальної мережі «MYCO».

«Нами розроблено соціальну мережу, яка віртуально приєднана до браслета. На сьогоднішній день аналогів такої не існує. В профілі вказуватиметься, де працює людина, короткі її навички та чим вона займається безпосередньо. Також на сторінку можна додавати відео та додатку інформацію про себе. Програма дуже корисна при пошуку ділових партнерів. Вона може шукати людей за місцем роботи, навичками та досвітом» — пояснює винахідник.

На ринку браслет з'явиться в травні, його вартість складатиме 23 долари.

«Браслет виготовлений із м'якого пластику та мікросхем, тому не викликає дискомфорту при носінні. Першу партію замовили у китайського виробника, там дешевше ніж в Європі. Ведемо переговори з українськими фірмами, які зацікавлені у виготовлені винаходу» — каже Сидорук.

Нагадаємо, студент Вінницького національно технічного університету створив робота-няню. Машина подає прикутій до ліжка людині чай, ліки чи пульт від телевізора. Багатофункціональний пристрій також вимірює тиск, аналізує рухливість та запам'ятовує інформацію про стан здоров'я хворого.

Розділи: Суспільство

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути