chrome firefox opera safari iexplorer

Ярмоленка дискваліфікували на три матчі і оштрафували на 50 тис. грн

06 травня 2016 о 17:01

КДК ФФУ дискваліфікував півзахисника «Динамо» Андрія Ярмоленка на три матчі, повідомляє телеканал «Футбол ½».

Крім того, гравець повинен буде сплатити грошовий штраф сумою 50 тис. грн.

Таким чином, Ярмоленко пропустить останній матч сезону проти «Металіста» і 2 гри наступного чемпіонату.

Інформація про покарання, відповідно до статті 12 правил ФІФА про статус і трансфери гравців, буде внесена до трансферного сертифікату українця. Вона ж залишиться в силі при переході в інший чемпіонат.

Нагадаємо, в матчі 24-го туру УПЛ проти «Шахтаря» (0:3) Ярмоленко вдарив Тараса Степаненко. Це призвело до масової бійки гравців київського і донецького клубів.

Також дискваліфікацію на 3 матчі і аналогічний грошовий штраф отримав захисник «Шахтаря» Олександр Кучер.

Відзначимо, що Кучер не брав участі в матчі і був вилучений з лавки запасних.

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Спорт в Україні

11 січня

Інші дати
Народився Рейнгольд Глієр
(1875, м. Київ – 1956) - композитор, диригент, педагог, доктор мистецтвознавства. Автор балету «Тарас Бульба», симфонічної картини-балету «Запорожці» та ряду інших творів за поемами Т.Шевченка.
«Я верю в то, что мы, то есть наш народ, будет жить страшно долго. Не сто, не двести, не тысячу лет, а гораздо дольше. Я верю, что он станет лучше, ближе к идеалу и в конце концов станет совершенным. Так же и с музыкой» (Рейнтгольд Глієр)
Розгорнути
Народилася Тетяна Садовська-Тимківська
(1888, м. Чернігів - 1991) - українська актриса. Ролі: Маруся, Проня ("Маруся Богуславка", "За двома зайцями" М. Старицького) та ін.
Розгорнути
Народився Василь Нагірний
(1848, с. Гірне Львівської обл. - 1921) - український архітектор та громадський діяч. У 1882-1918 рр.кожна четверта церква у Галичині була побудована за його проектом (понад 200). Засновник товариства "Славія", "Народна торгівля", "Сокіл", "Зоря", "Народна гостиниця".
Розгорнути

Новини Дивитися всі