chrome firefox opera safari iexplorer

Музичний фестиваль «O-Fest-2016» відбудеться в Бучі і Києві

03 червня 2016 о 08:33

Музичний фестиваль «O-Fest-2016» відбудеться в Бучі і Києві. 4-5 червня у Києві та Київській області пройде IV Міжнародний музичний фестиваль «O-Fest-2016». У заході візьмуть участь представники 15-ти країн. Йдеться в повідомленні Укрінформу.

Перший день фестивалю відбудеться в парку міста Буча. На відвідувачів чекають виступи молодих поетів та дитячих ансамблів. Також кулінарні презентації, майстер-класи із гончарної майстерності та виготовлення ляльки-мотанки. Найочікуваніша подія – Міжнародний Гранд-концерт у Літньому Театрі.

5 червня фестиваль «O-Fest-2016» продовжиться в Києві. Біля Арки дружби народів гості побачать виступи барабанщиків, ансамблю спортивного і бального танцю «Фаворит». А також перед публікою виступлять майстри традиційного японського бойового мистецтва «кендо», відбудуться майстер-класи з каліграфії і орігамі. Завершить фестиваль Міжнародний Гранд-концерт за участю артистів Національної оперети України та артистів провідних музичних театрів світу.

У 2016-ому році у фестивалі беруть участь 15 країн. Приїдуть артисти із Чехії та Білорусі, Болгарії та Грузії. З Казахстану та США, Китаю та Литви, Молдови та Польщі. Відвідають «O-Fest-2016» представники із Румунії та Словаччини, Фінляндії та Азербайджану.
Квитки на фестиваль коштують від 30 до 70 гривень.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути