chrome firefox opera safari iexplorer

Музичний фестиваль «O-Fest-2016» відбудеться в Бучі і Києві

03 червня 2016 о 08:33

Музичний фестиваль «O-Fest-2016» відбудеться в Бучі і Києві. 4-5 червня у Києві та Київській області пройде IV Міжнародний музичний фестиваль «O-Fest-2016». У заході візьмуть участь представники 15-ти країн. Йдеться в повідомленні Укрінформу.

Перший день фестивалю відбудеться в парку міста Буча. На відвідувачів чекають виступи молодих поетів та дитячих ансамблів. Також кулінарні презентації, майстер-класи із гончарної майстерності та виготовлення ляльки-мотанки. Найочікуваніша подія – Міжнародний Гранд-концерт у Літньому Театрі.

5 червня фестиваль «O-Fest-2016» продовжиться в Києві. Біля Арки дружби народів гості побачать виступи барабанщиків, ансамблю спортивного і бального танцю «Фаворит». А також перед публікою виступлять майстри традиційного японського бойового мистецтва «кендо», відбудуться майстер-класи з каліграфії і орігамі. Завершить фестиваль Міжнародний Гранд-концерт за участю артистів Національної оперети України та артистів провідних музичних театрів світу.

У 2016-ому році у фестивалі беруть участь 15 країн. Приїдуть артисти із Чехії та Білорусі, Болгарії та Грузії. З Казахстану та США, Китаю та Литви, Молдови та Польщі. Відвідають «O-Fest-2016» представники із Румунії та Словаччини, Фінляндії та Азербайджану.
Квитки на фестиваль коштують від 30 до 70 гривень.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

8 грудня

Інші дати
Антон Хижняк
1907 – український письменник, журналіст, головний редактор «Літературної газети» (1950 – 1961). Автор збірок оповідань «Львівські оповідання», «Килимок», «Краса життя», повістей «Невгамовна», «Онуки спитають», «Нільська легенда» та ін.
Розгорнути
Народився Микола Волкович
(1858, м. Городня, Чернігівська область – 1928) – український хірург-новатор. Створив відому вітчизняну хірургічну школу, заснував Київське наукове товариство хірургів. Описав багато нових методів діагностики та лікування (симптом Волковича, резекція Волковича).
Розгорнути
Народилася Марія Крушельницька (Слобода)
(1876, с.Ульгівка, нині – Польща – 1935) – українська драматична акторка українського театру товариства «Руська бесіда», письменниця, громадська діячка. Брала участь у виданні читанок, організації театральних гуртків та культурно-освітніх закладів.
Розгорнути