chrome firefox opera safari iexplorer

Музичний фестиваль «O-Fest-2016» відбудеться в Бучі і Києві

03 червня 2016 о 08:33

Музичний фестиваль «O-Fest-2016» відбудеться в Бучі і Києві. 4-5 червня у Києві та Київській області пройде IV Міжнародний музичний фестиваль «O-Fest-2016». У заході візьмуть участь представники 15-ти країн. Йдеться в повідомленні Укрінформу.

Перший день фестивалю відбудеться в парку міста Буча. На відвідувачів чекають виступи молодих поетів та дитячих ансамблів. Також кулінарні презентації, майстер-класи із гончарної майстерності та виготовлення ляльки-мотанки. Найочікуваніша подія – Міжнародний Гранд-концерт у Літньому Театрі.

5 червня фестиваль «O-Fest-2016» продовжиться в Києві. Біля Арки дружби народів гості побачать виступи барабанщиків, ансамблю спортивного і бального танцю «Фаворит». А також перед публікою виступлять майстри традиційного японського бойового мистецтва «кендо», відбудуться майстер-класи з каліграфії і орігамі. Завершить фестиваль Міжнародний Гранд-концерт за участю артистів Національної оперети України та артистів провідних музичних театрів світу.

У 2016-ому році у фестивалі беруть участь 15 країн. Приїдуть артисти із Чехії та Білорусі, Болгарії та Грузії. З Казахстану та США, Китаю та Литви, Молдови та Польщі. Відвідають «O-Fest-2016» представники із Румунії та Словаччини, Фінляндії та Азербайджану.
Квитки на фестиваль коштують від 30 до 70 гривень.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

26 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Бортнянський
(1751, м. Глухів, Сумська область – 1825) - український композитор і диригент. Спільно з Березовським М.С. створив новий тип хорового концерту. Церковно-вокальний стиль Д.Бортнянського є вершиною тогочасного мистецтва.
Як славен наш Господь в Сіоні, Не може висловить язик, Великий в небесах на троні, Всесильний пан земних владик. Один Господь, один Ти славний, В сонячнім світлі й блиску зір явний! (Дмитро Бортнянський)
Розгорнути