chrome firefox opera safari iexplorer

Нову назву «Борисполю» обиратимуть з чотирьох варіантів

14 червня 2016 о 10:48

Міністр інфраструктури Володимир Омелян анонсував, що за тиждень в інтернеті розпочнеться відкрите голосування за нову назву для Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Про це він написав на своїй Facebook-сторінці, повідомляє Українська правда.

«У Верховній Раді зареєстровано чотири постанови, народні депутати, політики та діячі культури активно долучилися до обговорення. Щойно відбулися слухання щодо цього питання, в яких взяли участь народні депутати, директор аеропорту Бориспіль, представники ДП „Антонов“, Бориспільської міської ради, асоціації аеропортів України, КМДА тощо», — повідомив міністр.

Він наголосив, що перейменування може відбутися виключно після широкого громадського обговорення, а відповідно до нормативних актів, зміна назви (присвоєння ім'я) відбувається за поданням трудового колективу аеропорту.

За підсумками наради, за словами Омеляна, визначилися, що Міжнародний аеропорт Бориспіль може носити ім'я: Ігоря Сікорського, Казимира Малевича, Олега Антонова або Павла Чубинського.

Розділи: Суспільство

26 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Бортнянський
(1751, м. Глухів, Сумська область – 1825) - український композитор і диригент. Спільно з Березовським М.С. створив новий тип хорового концерту. Церковно-вокальний стиль Д.Бортнянського є вершиною тогочасного мистецтва.
Як славен наш Господь в Сіоні, Не може висловить язик, Великий в небесах на троні, Всесильний пан земних владик. Один Господь, один Ти славний, В сонячнім світлі й блиску зір явний! (Дмитро Бортнянський)
Розгорнути