chrome firefox opera safari iexplorer

Перемир'я на Донбасі: за півроку 2016 в зоні АТО загинули 623 військових

15 червня 2016 о 18:23

З початку 2016 року в зоні АТО загинули 623 військовослужбовців ЗСУ.

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак в штаб-квартирі НАТО, повідомляє Українська правда з посиланням на прес-службу відомства.

«Війна продовжує забирати життя кращих синів українського народу. У цьому році наші бойові втрати — безповоротні та санітарні, склали 623 українських військовослужбовців», — сказав він.

Нагадаємо, у 2015-му році в зоні АТО в Донбасі загинули 1115 військових.

Про це свідчить інфографіка проекту Visuals, складена на підставі зведених даних РНБО, Міноборони, СБУ, Держприкордонслужби та прес-служб добровольчих батальйонів і Правого сектору, опублікована на сторінці проекту у Facebook.

Найбільше українських військових загинуло в січні і лютому 2015 року, коли йшли бої за Донецький аеропорт, Дебальцевський плацдарм і відбувся відступ сил АТО з Дебальцевого. У ці місяці загинуло 268 і 284 бійця відповідно.

Розділи: Суспільство

21 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Орлик
(1672, м. Косут, тепер - Білорусь – 1742) – Гетьман України в 1710 – 1742 роках (у вигнанні). При обранні гетьманом в квітні 1710 року складає «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького», які пізніше дістали назву Конституція Пилипа Орлика – одна з перших конституцій Європи. Нею Пилип Орлик зобов'язувався обмежити гетьманські прерогативи, зменшити соціальну експлуатацію, зберегти особливий статус запорожців і боротися за політичне й церковне відокремлення України від Росії.
Ми не можемо незворушно дивитися на страждання нашої милої Вітчизни, бачити порушення її прав за стількома пунктами. Ми не будемо діяти керуючись почуттям помсти, а навпаки – згідно зі справедливістю та правом, що дозволяє кожному боронити свою власну справу та свою власну мету» (Пилип Орлик)
Розгорнути