chrome firefox opera safari iexplorer

Сміттєва мафія, або Синдром Грибовичів

01 червня 2016 о 11:22

Вже більше року намагаюся переконати владу про необхідність боротьби із «сміттєвою мафією» в Україні.

Наші законопроекти про обов’язковість введення місцевого податку на переробку побутових відходів заблокувала «молода генерація» уряду Яценюка, парламентські грантожери та лобісти міжнародних корпорацій.

Україна — єдина країна, де вже рік всякі «кока-коли» не сплачують жодної копійки за утилізацію тари, а місцева влада усіляко зберігає нинішній стан речей, щоб братні структури заробляли на переробці відходів.

Як результат — за останні роки в Україні не збудовано ЖОДНОГО СУЧАСНОГО СМІТТЄПЕРЕРОБНОГО ЗАВОДУ.

І принагідно — щодо сумновідомого сміттєзвалища у Грибовичах: останній рік з нардепом Парасюком ми буквально закидали листами про загрозу безпеки людей в Грибовичах усі ймовірні та неймовірні структури. От нині біда з цією пожежею і питання: хтось понесе відповідальність за прогнозовану трагедію?!!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

17 жовтня

Інші дати
17 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів
Розгорнути
Народився Володимир Жаботинський
(1880, м. Одеса – 1940) – єврейський письменник і публіцист, ідеолог та один з лідерів сіоністського руху.
Розгорнути
Народився Яків Головацький
(1814, с. Чепелі, Львівська область – 1888), український лінгвіст, етнограф, фольклорист, поет, священик і педагог. Співзасновник об»єднання «Руська трійця», співавтор збірника «Русалка Дністровая». Найважливіша праця «Народні пісні Галицької і Угорської Русі. кн. 1-4.»
Солоденька рідна мово, Як би-м тя рад вчути! Із глубини серця свого Рад би-м піснь добути. Проспіваю співаночки, Де-но які знаю, Як би-м учув голосочок Із рідного краю. (Яків Головацький)
Розгорнути