chrome firefox opera safari iexplorer

Сміттєва мафія, або Синдром Грибовичів

01 червня 2016 о 11:22

Вже більше року намагаюся переконати владу про необхідність боротьби із «сміттєвою мафією» в Україні.

Наші законопроекти про обов’язковість введення місцевого податку на переробку побутових відходів заблокувала «молода генерація» уряду Яценюка, парламентські грантожери та лобісти міжнародних корпорацій.

Україна — єдина країна, де вже рік всякі «кока-коли» не сплачують жодної копійки за утилізацію тари, а місцева влада усіляко зберігає нинішній стан речей, щоб братні структури заробляли на переробці відходів.

Як результат — за останні роки в Україні не збудовано ЖОДНОГО СУЧАСНОГО СМІТТЄПЕРЕРОБНОГО ЗАВОДУ.

І принагідно — щодо сумновідомого сміттєзвалища у Грибовичах: останній рік з нардепом Парасюком ми буквально закидали листами про загрозу безпеки людей в Грибовичах усі ймовірні та неймовірні структури. От нині біда з цією пожежею і питання: хтось понесе відповідальність за прогнозовану трагедію?!!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути