chrome firefox opera safari iexplorer

У Дубно ніяк не вдається перейменувати вулицю Пушкіна на Шептицького

02 червня 2016 о 11:32

У Дубно, що на Рівненщині, ніяк не можуть прийняти рішення про перейменування вулиці Пушкіна на честь митрополита УГКЦ Андрея Шептицького.

Як повідомляє РІСУ, вже близько року різні комісії та виконкоми розглядають дане звернення від громадських організацій міста і все безрезультатно.

Вулиця не перейменована і відповіді про відмову теж нема.

Нещодавно у стінах Дубенської міської ради відбулось чергове засідання, на яке були запрошені ініціатори змін, експерти та кілька мешканці вулиці Пушкіна, які проти перейменування.

За словами людей, вони не хочуть жити на вулиці відомого митрополита Андрея Шептицького, бо їм, мовляв, доведеться за власний кошти змінювати документацію.

Чиновники запевнили, що це міф, адже їм всього-на-всього безкоштовно додадуть довідку управління архітектури про зміну назви вулиці. Проте остаточно переконати людей їм не вдалося. Відтак проблему відклали на літо. Попереду ще один виконком та сесія Дубенської міської ради, де депутати скажуть своє останнє слово стосовно назви вулиці.

Розділи: Суспільство

8 грудня

Інші дати
Антон Хижняк
1907 – український письменник, журналіст, головний редактор «Літературної газети» (1950 – 1961). Автор збірок оповідань «Львівські оповідання», «Килимок», «Краса життя», повістей «Невгамовна», «Онуки спитають», «Нільська легенда» та ін.
Розгорнути
Народився Микола Волкович
(1858, м. Городня, Чернігівська область – 1928) – український хірург-новатор. Створив відому вітчизняну хірургічну школу, заснував Київське наукове товариство хірургів. Описав багато нових методів діагностики та лікування (симптом Волковича, резекція Волковича).
Розгорнути
Народилася Марія Крушельницька (Слобода)
(1876, с.Ульгівка, нині – Польща – 1935) – українська драматична акторка українського театру товариства «Руська бесіда», письменниця, громадська діячка. Брала участь у виданні читанок, організації театральних гуртків та культурно-освітніх закладів.
Розгорнути