chrome firefox opera safari iexplorer

У Дубно ніяк не вдається перейменувати вулицю Пушкіна на Шептицького

02 червня 2016 о 11:32

У Дубно, що на Рівненщині, ніяк не можуть прийняти рішення про перейменування вулиці Пушкіна на честь митрополита УГКЦ Андрея Шептицького.

Як повідомляє РІСУ, вже близько року різні комісії та виконкоми розглядають дане звернення від громадських організацій міста і все безрезультатно.

Вулиця не перейменована і відповіді про відмову теж нема.

Нещодавно у стінах Дубенської міської ради відбулось чергове засідання, на яке були запрошені ініціатори змін, експерти та кілька мешканці вулиці Пушкіна, які проти перейменування.

За словами людей, вони не хочуть жити на вулиці відомого митрополита Андрея Шептицького, бо їм, мовляв, доведеться за власний кошти змінювати документацію.

Чиновники запевнили, що це міф, адже їм всього-на-всього безкоштовно додадуть довідку управління архітектури про зміну назви вулиці. Проте остаточно переконати людей їм не вдалося. Відтак проблему відклали на літо. Попереду ще один виконком та сесія Дубенської міської ради, де депутати скажуть своє останнє слово стосовно назви вулиці.

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути