chrome firefox opera safari iexplorer

У Жовкві відбудеться фестиваль #GazonPartyУКороляНаХаті

17 червня 2016 о 10:15

У неділю, 26 червня, у Жовкві відбудеться молодіжний фестиваль #GazonPartyУКороляНаХаті. Подія пройде на території старовинного королівського замку.

Цього року Жовква вже друге приймає у себе свято для молоді. У програмі фестивалю: молодіжний велозаїзд, спортивні та танцювальні виступи, змагання, шаховий турнір, квести, лицарські бої та майстер-класи. В цей день у Жовкві виступлять гурти «Michelle Band» та «Leo City». Зустрічатиме гостей фестивалю справжнє середньовічне містечко із шатрами, лицарями, обладунками та різноманітними розвагами.

#GazonParty відбудеться у Жовкві вже вдруге

Фестиваль матиме й соціальну складову. Організатори запросили на свято групу молоді зі Сватова Луганської області, щоб познайомити із культурою західної України та налагодити соціальні зв’язки.

#ГазонПаті проходитиме при підтримці Жовківської міської ради та «Гільдії підприємців Жовківщини». За словами організаторів, головна мета заходу – влаштувати свято для місцевої молоді та популяризувати місто.

Вхід на фестиваль для усіх відвідувачів – безкоштовний. Триватиме подія з 15:00 до 23:00.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Новини культури

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути