chrome firefox opera safari iexplorer

У Жовкві відбудеться фестиваль #GazonPartyУКороляНаХаті

17 червня 2016 о 10:15

У неділю, 26 червня, у Жовкві відбудеться молодіжний фестиваль #GazonPartyУКороляНаХаті. Подія пройде на території старовинного королівського замку.

Цього року Жовква вже друге приймає у себе свято для молоді. У програмі фестивалю: молодіжний велозаїзд, спортивні та танцювальні виступи, змагання, шаховий турнір, квести, лицарські бої та майстер-класи. В цей день у Жовкві виступлять гурти «Michelle Band» та «Leo City». Зустрічатиме гостей фестивалю справжнє середньовічне містечко із шатрами, лицарями, обладунками та різноманітними розвагами.

#GazonParty відбудеться у Жовкві вже вдруге

Фестиваль матиме й соціальну складову. Організатори запросили на свято групу молоді зі Сватова Луганської області, щоб познайомити із культурою західної України та налагодити соціальні зв’язки.

#ГазонПаті проходитиме при підтримці Жовківської міської ради та «Гільдії підприємців Жовківщини». За словами організаторів, головна мета заходу – влаштувати свято для місцевої молоді та популяризувати місто.

Вхід на фестиваль для усіх відвідувачів – безкоштовний. Триватиме подія з 15:00 до 23:00.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Новини культури

14 квітня

Інші дати
Іван Кавалеридзе 
1887 – український скульптор, кінорежисер, драматург, сценарист. Автор пам’ятників княгині Ользі в Києві, Т. Шевченку, Г. Сковороді.
Розгорнути
 Леонід Булаховський
1888 – український мовознавець. Автор праць із загального, українського і російського мовознавства, славістики, методики викладання мови та ін. Досліджував мову творів Т. Шевченка.
Розгорнути
Народився Макар Вронський
(1910, м.Борисов, Білорусь – 1994) - український скульптор. Автор пам»яників Богдану Хмельницькому у Чигирині Черкаської області, Тарасові Шевченку у Канаді (Палермо), м.Донецьку, Михайлові Коцюбинському у Вінниці.
Розгорнути