chrome firefox opera safari iexplorer

Українські тенісистки отримали суперника по Кубку Федерації

21 червня 2016 о 11:54

Українки проведуть матч першого раунду в Другій світовій групі. Українки задоволені жеребом btu.org.ua Жіноча збірна України з тенісу дізналася суперника по матчу першого кола Другої світової групи Кубка Федерації.

За підсумками жеребкування, яке пройшло в Хорватії, українки зіграють зі збірною Австралії. Цей поєдинок відбудеться вже в наступному році — проведення матчів заплановано на 11 і 12 лютого. Зустріч пройде в Україні.

Жеребкування Другої Світової групи

Росія – Тайвань (в Росії)

Румунія – Бельгія (у Бельгії)

Австралія – Україна (в Україні)

Італія – Словаччина (в Італії)

«То що граємо вдома, це відмінно. Австралія звичайно не сама проста команда, але, думаю, і не найгірший варіант серед тих, хто був», — зазначила українська тенісистка Катерина Бондаренко. Раніше українки тричі грали проти австралійської збірної і здобули дві перемоги при одній поразці. Останній матч між командами відбувся у 2011 році — Україна завдяки Ользі Савчук здобула вольову виїзну перемогу.

26 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Бортнянський
(1751, м. Глухів, Сумська область – 1825) - український композитор і диригент. Спільно з Березовським М.С. створив новий тип хорового концерту. Церковно-вокальний стиль Д.Бортнянського є вершиною тогочасного мистецтва.
Як славен наш Господь в Сіоні, Не може висловить язик, Великий в небесах на троні, Всесильний пан земних владик. Один Господь, один Ти славний, В сонячнім світлі й блиску зір явний! (Дмитро Бортнянський)
Розгорнути