chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні хочуть зробити вихідними днями Ураза-Байрам і Курбан-Байрам

16 червня 2016 о 10:21

Держслужба України у справах Криму і Севастополя ініціює на державному рівні організацію вихідного дня в період проведення ісламських релігійних свят Ураза-Байрам і Курбан-Байрам.

Про це в рамках парламентських слухань з питання реінтеграції Криму заявила заступник голови служби Зарема Озенбаш, передає Обозреватель з посиланням на «Радіо Свобода».

«З метою прояву солідарності та духовної підтримки кримськотатарському народу й інших громадян України, які сповідують іслам, служба звернулася до Кабінету міністрів України з ініціативою створення в Україні релігійних свят Ураза-Байрам і Курбан-Байрам з визнанням цих свят неробочими днями», — зазначила вона.

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути