chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні хочуть зробити вихідними днями Ураза-Байрам і Курбан-Байрам

16 червня 2016 о 10:21

Держслужба України у справах Криму і Севастополя ініціює на державному рівні організацію вихідного дня в період проведення ісламських релігійних свят Ураза-Байрам і Курбан-Байрам.

Про це в рамках парламентських слухань з питання реінтеграції Криму заявила заступник голови служби Зарема Озенбаш, передає Обозреватель з посиланням на «Радіо Свобода».

«З метою прояву солідарності та духовної підтримки кримськотатарському народу й інших громадян України, які сповідують іслам, служба звернулася до Кабінету міністрів України з ініціативою створення в Україні релігійних свят Ураза-Байрам і Курбан-Байрам з визнанням цих свят неробочими днями», — зазначила вона.

8 грудня

Інші дати
Антон Хижняк
1907 – український письменник, журналіст, головний редактор «Літературної газети» (1950 – 1961). Автор збірок оповідань «Львівські оповідання», «Килимок», «Краса життя», повістей «Невгамовна», «Онуки спитають», «Нільська легенда» та ін.
Розгорнути
Народився Микола Волкович
(1858, м. Городня, Чернігівська область – 1928) – український хірург-новатор. Створив відому вітчизняну хірургічну школу, заснував Київське наукове товариство хірургів. Описав багато нових методів діагностики та лікування (симптом Волковича, резекція Волковича).
Розгорнути
Народилася Марія Крушельницька (Слобода)
(1876, с.Ульгівка, нині – Польща – 1935) – українська драматична акторка українського театру товариства «Руська бесіда», письменниця, громадська діячка. Брала участь у виданні читанок, організації театральних гуртків та культурно-освітніх закладів.
Розгорнути