chrome firefox opera safari iexplorer

ДУСЯ замовила генералам зірки із сапфірами на 345 тис грн

18 липня 2016 о 11:29

Державне управління справами 30 червня замовило ТОВ «Герольдмайстер» спеціальні відзнаки генерала армії України за 345 тис грн. Про це пишуть «Наші гроші» зі посиланням на «Вісник державних закупівель».

Усього майстри виготовлять п’ять зірок генерала армії України вартістю 69 тис. грн за штуку.

«Зірка вагою 35 г. на шийній стрічці має бути зроблена зі звичайного і білого золота з безбарвним лейкосапфіром у 2,04 карата в центрі», — йдеться у замовленні.

Президент вручає цю відзнаку з грамотою тим, кому присвоєно військове звання генерала армії або спеціальне звання генерала внутрішньої служби. Однак раніше, 5 липня, Петро Порошенко затвердив нові знаки розрізнення і форму в українській армії, прибравши радянські зірки з погонів українських військових.

ТОВ «Герольдмайстер» належить Анатолію Шияну, директором є Денис Аврамчик. Номер телефону «Герольдмайстра» використовує також фірма «Бейдж Мастер», засновником якої є ТОВ фірма «Вест Вуд», у свою чергу записана на ліквідоване ТОВ «Будком», з’ясували «Наші гроші»

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути