chrome firefox opera safari iexplorer

Ганна Різатдінова завоювала два «золота» на Кубку світу з художньої гімнастики

04 липня 2016 о 10:43

Відома українська гімнастка Ганна Різатдінова виборола дві золотих медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проходить в Берліні (Німеччина). Різатдінова отримала «золото» у вправах з обручем і з булавами.

У вправах з обручем результат Анни склав 18,900 і приніс українці перше місце. До слова, Різатдінова розділила перемогу з представницею Білорусі — Мелітиною Станютою, яка отримала аналогічну оцінку і також отримала золоту медаль.

Анна Різатдінова

© facebook.com

Різатдінова також завоювала перемогу на етапі Кубка світу у вправах з булавами. Українка показала результат 18,950.

У вправах зі стрічкою українська спортсменка показала результат 18,550 і виборола "срібло".

Відзначимо, Анна Різатдінова народилася в Сімферополі в 1993 році. Українська гімнастка єЧемпіонкою світу у вправі з обручем, багаторазовою призеркою чемпіонатів світу та Європи.

Джерело: tochka.net
Розділи: Спорт в Україні

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути