chrome firefox opera safari iexplorer

На вихідних Львів затанцює фламенко

08 липня 2016 о 19:01

На вихідні Львів перетвориться на пристрасну Севілью завдяки Фестивалю фламенко. Музика наповнить центр міста і дозволить насолодитися виступом танцівників з усієї України, повідомляє ZIK.

Фестиваль фламенко FANDANGO DE UCRANIA — це три дні музики, ритму, флеш-мобів, вечірок, концертів, троянд, шалей, гітар, кахонів і фламенко, фламенко, фламенко, – обіцяють організатори.

Фестиваль вже багато років є місцем зустрічі поціновувачів фламенко зі всієї України, в ньому беруть участь музиканти та танцівники з Харкова, Дніпра, Києва, Донецька, Івано-Франківська, Одеси та інших міст України.

Географія і хронометраж фестивалю:

Субота, 9 липня

10.30 – 15.00 – програма майстер-класів

Палац культури Гната Хоткевича

15.00 – 17.30 – підготовка до концерту

Обіцяють також хорошу каву та гарячі плюшки

17.00 – 21.00 – концертна програма

Вечірка-де-впадемо

Неділя, 10 липня

12.00 – флеш-моб

13.00 – заключний концерт

Площа Ринок, літня площадка «Біля Діани»

Після концерту – розпочинається проект «Фламенко в ландшафті», що триває до останнього учасника фестивалю.

 

19 жовтня

Інші дати
Богдан Гаврилишин
1926 – видатний український економіст. Член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі. Багаторічний директор МІМ-Женева. Засновник Міжнародного Інституту Менеджменту в Києві.
Розгорнути
Народився Сергій Васильківський
(1854, м. Ізюм Харківської обл. - 1917) - український живописець, якого називали «поетом українського малярства». А ще про нього писали: «Васильківський у живописі – це Шевченко в літературі». До речі, саме Васильківському належать одні з найвідоміших портретів Кобзаря.
Розгорнути
Народився Ігор Свєшніков
(1915, м. Київ — 1995) – археолог, доктор історичних наук. Понад 20 років проводив розкопки на місці Берестецької битви, результати яких узагальнені в монографії "Битва під Берестечком". Автор монографій про культури шнурової кераміки та шаровидних амфор, путівника по заповіднику "Козацькі могили".
Розгорнути