chrome firefox opera safari iexplorer

У Гадячі закривають єдине в Україні училище бджільництва

13 липня 2016 о 16:02

У Гадячі закриють єдине в Україні і, можливо, в усьому колишньому Радянському Cоюзі училище бджільництва. Зокрема, це результат політики децентралізації і переходу навчальних закладів на місцеві бюджети.

Про це у Фейсбуці пише політолог Андрій Окара, повідомляє ZIK.

«Сьогодні в місті Гадячі (Україна, Полтавська область), А це батьківщина Драгоманова, Олени Пчілки, Лесі Українки та скандальної гонзо-журналістки Ірми Крат, закриють єдине в Україні і, можливо, в усьому колишньому Радянському Союзі училище бджільництва. Там багато аспектів – в цьому закритті (я навіть не в усі вник). У т.ч. це результат політики децентралізації і перекладу навчальних закладів на місцеві бюджети», – написав А.Окара.

Політолог саркастично зазначив: «Але, думаю, це дуже правильне, потрібне і своєчасне рішення. І в руслі сучасних тенденцій».

«Україна перетворюється в по-справжньому сучасну країну, в якій більшість населення буде люмпенами, дебілами, ідіотами, людино-звірами, споживачами американо-азійських гаджетів, а також будівельниками підмосковних котеджів і мийниками поп в Італії та інших країнах ЄС.

Пропоную також зняти зайве навантаження з усіх інших місцевих бюджетів, обмеживши освіту 4 класами початкової школи і ліквідувавши всі інші середні спеціальні і вищі навчальні заклади, а також дитячі музичні, художні та балетні школи.

А нахрена вони потрібні, га?», – написав А.Окара.

Розділи: Новини освіти

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути