chrome firefox opera safari iexplorer

У Гадячі закривають єдине в Україні училище бджільництва

13 липня 2016 о 16:02

У Гадячі закриють єдине в Україні і, можливо, в усьому колишньому Радянському Cоюзі училище бджільництва. Зокрема, це результат політики децентралізації і переходу навчальних закладів на місцеві бюджети.

Про це у Фейсбуці пише політолог Андрій Окара, повідомляє ZIK.

«Сьогодні в місті Гадячі (Україна, Полтавська область), А це батьківщина Драгоманова, Олени Пчілки, Лесі Українки та скандальної гонзо-журналістки Ірми Крат, закриють єдине в Україні і, можливо, в усьому колишньому Радянському Союзі училище бджільництва. Там багато аспектів – в цьому закритті (я навіть не в усі вник). У т.ч. це результат політики децентралізації і перекладу навчальних закладів на місцеві бюджети», – написав А.Окара.

Політолог саркастично зазначив: «Але, думаю, це дуже правильне, потрібне і своєчасне рішення. І в руслі сучасних тенденцій».

«Україна перетворюється в по-справжньому сучасну країну, в якій більшість населення буде люмпенами, дебілами, ідіотами, людино-звірами, споживачами американо-азійських гаджетів, а також будівельниками підмосковних котеджів і мийниками поп в Італії та інших країнах ЄС.

Пропоную також зняти зайве навантаження з усіх інших місцевих бюджетів, обмеживши освіту 4 класами початкової школи і ліквідувавши всі інші середні спеціальні і вищі навчальні заклади, а також дитячі музичні, художні та балетні школи.

А нахрена вони потрібні, га?», – написав А.Окара.

Розділи: Новини освіти

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути