chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні з'явиться ще один музей бджільництва

10 лютого 2012 о 10:01

Члени Асоціації бджолярів і апітерапевтів України та Криму запропонували міській владі Євпаторії ввести практику медолікування й відкрити музей бджільництва. Про це УНН повідомили в Курортно-інформаційному центрі АРК.

Як повідомив мер Євпаторії Андрій Даниленко, міська влада готова до співпраці з бджолярами.

«Є великі резерви для впровадження апітерапії в роботу санаторно-курортних установ Євпаторії. Необхідно підключити наукові кадри, розробити лікувальні програми, тоді застосування медолікування, безумовно, буде цікаво тим, хто приїде на відпочінок», – повідомив міський голова.

Заступник Євпаторійського міського голови Сергій Стрельбицький зазначив, що ця ініціатива може бути розвинена в роботі медичного кластера, який сьогодні створюється в місті.

Нагадаємо, у Києві є ще один музей хліба, який був заснований у 1981 році та називається «Народний музей хліба». Він є складовою  Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. У Музеї зібрано понад 2000 експонатів, які розповідають про історію хліба, його значення для людини, походження основних зернових культур (жита, пшениці, кукурудзи, ячменю та інших).

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути