chrome firefox opera safari iexplorer

У Сімферополі відкрився Музей шоколаду

29 січня 2012 о 14:38

У будівлі Центрального музею «Тавриди», в Сімферополі, відкрився Музей шоколаду, повідомили у Курортно-інформаційному центрі Криму.

Як повідомив координатор проекту центру Михайло Галабурда, у музеї діє 4 зали. Тут представлено більше 50-ти шоколадних фігур від українських майстрів, проводяться дегустації шоколаду, чаю і кави, ведеться продаж солодких подарунків.

«Музей відкритий з метою ознайомити відвідувачів з історією шоколаду, технологією його виробництва, з тим як він виготовляється і як відрізнити справжній продукт від підробки», — повідомив М.Галабурда.

За його словами, пересувний музей шоколаду в Україні діє з серпня 2010 року. За цей час він побував у більш ніж 13 містах країни. Серед них: Одеса, Полтава, Рівне, Ужгород, Вінниця, Житомир, Бєлгород, Воронеж, Севастополь, Харків, Львів, Тернопіль. Всього музей відвідали понад 200 тис. осіб.

Зараз в Україні діють чотири таких музею: у Сімферополі, Івано-Франківську, Миколаєві та Білій Церкві. В кінці лютого перший стаціонарний музей планують відкрити у Львові.

М.Галабурда додав, що організатори вже розглядають можливість відкриття Музею шоколаду в інших містах Криму, наприклад, в Євпаторії. У той же час генеральний директор музею Андрій Мальгін розповів, що виставка пропрацює в музеї «Тавриди» до 13 травня.

«Ми сподіваємося на збільшення потоку екскурсантів до музею. Музей шоколаду може бути цікавий як жителям Сімферополя, так і гостям міста», — зазначив А.Мальгін.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути