chrome firefox opera safari iexplorer

Цього року в Україні можуть закрити 143 школи

01 квітня 2013 о 14:34

На сьогодні спостерігається необґрунтоване скорочення мережі навчальних закладів в Україні. Про це під час засідання погоджувальної ради сказала народний депутат України, голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич, передає кореспондент УНН.

Зокрема, вона наголосила, що Комітет з питань науки і освіти зібрав дані з облдержадміністрацій щодо планування закриття навчальних закладів в цьому році.

“За даними облдержадміністрацій, які є на сьогодні у профільному парламентському комітеті, протягом року планується закриття щонайменше 143 шкіл, в яких навчається понад 3 175 учнів і при цьому будуть звільнені майже півтори тисячі вчителів, а держава заощадить 44,6 млн грн”, — розповіла народний депутат.

Л.Гриневич наголосила. що вчителі, які скорочуються на селі, не мають шансів знайти іншу роботу.

Нагадаємо, 26 лютого народними депутатами України Сергієм Лабазюком, Степаном Іваховим та Сергієм Мартиняком зареєстрований проект Закону “Про встановлення мораторію на закриття загальноосвітніх навчальних закладів”.

У проекті Закону йдеться про те, щоб вважати неприпустимим закриття загальноосвітніх навчальних закладів через брак коштів на їх утримання.

Розділи: Новини освіти

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути