chrome firefox opera safari iexplorer

Дістатися з Полтави до Києва і Черкас можна буде по Дніпру

30 серпня 2016 о 09:34

Полтаву, Кременчук, Черкаси і Київ з'єднають швидкісні катери: відповідні маршрути по Дніпру планують запустити в найближчому майбутньому.

Про це повідомили в Полтавській облдержадміністрації.

«У Миколаєві я був на зустрічі з аграріями. Вони і запропонували цікаву ідею. Знайшли інвесторів, які вже закупили кілька катерів на підводних крилах для пасажирського руху. Їх привезли з Чехії. Хочуть відродити такий вид транспорту. Також збільшаться вантажні перевезення свого товару»-
розповів Олександр Бєлєнький, голова Полтавської ОДА.

Також Олександр Бєлєнький зауважив, що на Полтавщині близько 10 тисяч кілометрів доріг. 90% з них потребують негайного капітального ремонту, а річкові перевезення знімуть загострення цієї проблеми.

«Ми хочемо повернути кращі традиції пасажирських перевезень, коли з річкових вокзалів Києва, Черкас, Кременчука, Одеси ходили швидкісні катери» -повідомляється на сайті Полтавської обласної ради.

Ціну на проїзд ще не встановили.

Джерело: tochka.net
Розділи: Туристичні новини

29 жовтня

Інші дати
День пам’яті Єлисея Плетенецького
(1550, с. Плетеничі, Львівська область – 1624) - український православний церковний, культурний і громадський діяч. Архімандрит Києво-Печерської лаври. Засновник Лаврської друкарні, що видавала як оригінальну так і перекладну літературу різного змісту староукраїнською, польською, латинською та ін. мовами.
Розгорнути
Народився Олександр Морозов
(1904, Росія – 1979) – український радянський конструктор танків. Під його керівництвом на Харківському КБ машинобудування розроблено середній танк Т-34 (1940), визнаний найкращим танком періоду Другої світової війни.
Розгорнути