chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві встановлять пам'ятник на могилі Богдана Ступки

23 серпня 2016 о 15:22

26 серпня в 12:00 на Байковому кладовищі відбудеться відкриття пам'ятника акторові театру і кіно, лауреату Шевченківської премії Богдану Ступці.

Крім того, в Міжнародному аеропорту Бориспіль також буде відкрита виставка «Я — Богдан», присвячена великому акторові. Заходи приурочені до 75-річчя Ступки, пише DT.UA. 

Відкриття виставки заплановано на 16:00. Вона стане унікальним прецедентом, оскільки вперше в аеропорту з'явиться образ легендарного Ступки. В основі виставки – 100 фото з сімейного архіву актора і графічні роботи Сергія Якутовича. Кожен стенд буде супроводжуватися цитатами критиків або висловлюваннями самого Ступки українською та англійською мовами.

Виставка є елементом і концепцією майбутньої книги «Ступка», яка буде представлена на Львівському форумі видавців 15 вересня.

Богдан Ступка помер 22 липня 2012 року в Києві на 71-му році життя. Він народився 27 серпня 1941 року в селищі Куликів (Львівська область). З 1999 по 2001 роки Ступка був міністром культури України. Актор 10 років керував столичним академічним театром ім. І.Франка.

26 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Бортнянський
(1751, м. Глухів, Сумська область – 1825) - український композитор і диригент. Спільно з Березовським М.С. створив новий тип хорового концерту. Церковно-вокальний стиль Д.Бортнянського є вершиною тогочасного мистецтва.
Як славен наш Господь в Сіоні, Не може висловить язик, Великий в небесах на троні, Всесильний пан земних владик. Один Господь, один Ти славний, В сонячнім світлі й блиску зір явний! (Дмитро Бортнянський)
Розгорнути