chrome firefox opera safari iexplorer

Паралімпіада 2016: плавець Євген Богодайко завоював для України перше «золото»

09 вересня 2016 о 13:34

Український плавець Євген Богодайко став чемпіоном на 100-метровій дистанції на спині брасом. Результат спортсмена склав 1 хвилину і 10,55 секунди.

Про перемогу Євгена повідомила прес-служба паралімпійського комітету:

Україно, поки ти ще спиш, тут наші паралімпійці показують достойний український результат!!! Тільки-но ми вибороли золото для України — на дистанції 100 м на спині чемпіоном став Євгеній Богодайко з результатом 1хв10с55""!!! Золотий наш!!! Чемпіон!!! Ця нагорода важлива ще тим, що це не тільки перше золото Паралімпіади в Ріо, але й тим, що Євгеній взяв його в дисципліні, яка не притаманна йому — 100м на спині, та переміг Джонатана Фокса з Британії, який готується тільки до виступів на цій дистанції. Зазначимо, що полтавчанин Богодайко готується виступати у 6 дисциплінах та 2 -х естафетах. Бажаємо йому наступних яскравих фінішів та перемог усій нашій команді! Вболівайте за нас! Ваша підтримка — наша перемога!

Паралімпіада 2016: плавець Євген Богодайко завоював для України перше "золото"

Джерело: tochka.net
Розділи: Спорт в Україні

25 вересня

Інші дати
Народився Ігор Герета
(1938, с. Скоморохи Тернопільської обл. - 2002), український мистецтвознавець, археолог.
Розгорнути
Народився Анатолій Солов’яненко
(1932 - 1999) – всесвітньо відомий український співак, громадський діяч. Герой України (посмертно). У репертуарі А.Солов’яненка 17 оперних партій, безліч арій, романсів, народних пісень.
«Чорнії брови, карії очі, Темні як нічка, ясні як день, Карії очі - чарі дівочі! Де ви навчились зводить людей.» («Чорнії брови, карії очі» , слова: К.Дмитрашко).
Розгорнути