chrome firefox opera safari iexplorer

Паралімпіада 2016: плавець Євген Богодайко завоював для України перше «золото»

09 вересня 2016 о 13:34

Український плавець Євген Богодайко став чемпіоном на 100-метровій дистанції на спині брасом. Результат спортсмена склав 1 хвилину і 10,55 секунди.

Про перемогу Євгена повідомила прес-служба паралімпійського комітету:

Україно, поки ти ще спиш, тут наші паралімпійці показують достойний український результат!!! Тільки-но ми вибороли золото для України — на дистанції 100 м на спині чемпіоном став Євгеній Богодайко з результатом 1хв10с55""!!! Золотий наш!!! Чемпіон!!! Ця нагорода важлива ще тим, що це не тільки перше золото Паралімпіади в Ріо, але й тим, що Євгеній взяв його в дисципліні, яка не притаманна йому — 100м на спині, та переміг Джонатана Фокса з Британії, який готується тільки до виступів на цій дистанції. Зазначимо, що полтавчанин Богодайко готується виступати у 6 дисциплінах та 2 -х естафетах. Бажаємо йому наступних яскравих фінішів та перемог усій нашій команді! Вболівайте за нас! Ваша підтримка — наша перемога!

Паралімпіада 2016: плавець Євген Богодайко завоював для України перше "золото"

Джерело: tochka.net
Розділи: Спорт в Україні

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути