chrome firefox opera safari iexplorer

Паралімпіада 2016: плавець Євген Богодайко завоював для України перше «золото»

09 вересня 2016 о 13:34

Український плавець Євген Богодайко став чемпіоном на 100-метровій дистанції на спині брасом. Результат спортсмена склав 1 хвилину і 10,55 секунди.

Про перемогу Євгена повідомила прес-служба паралімпійського комітету:

Україно, поки ти ще спиш, тут наші паралімпійці показують достойний український результат!!! Тільки-но ми вибороли золото для України — на дистанції 100 м на спині чемпіоном став Євгеній Богодайко з результатом 1хв10с55""!!! Золотий наш!!! Чемпіон!!! Ця нагорода важлива ще тим, що це не тільки перше золото Паралімпіади в Ріо, але й тим, що Євгеній взяв його в дисципліні, яка не притаманна йому — 100м на спині, та переміг Джонатана Фокса з Британії, який готується тільки до виступів на цій дистанції. Зазначимо, що полтавчанин Богодайко готується виступати у 6 дисциплінах та 2 -х естафетах. Бажаємо йому наступних яскравих фінішів та перемог усій нашій команді! Вболівайте за нас! Ваша підтримка — наша перемога!

Паралімпіада 2016: плавець Євген Богодайко завоював для України перше "золото"

Джерело: tochka.net
Розділи: Спорт в Україні

23 травня

Інші дати
Петро Балабуєв
1931 – генеральний конструктор авіаційної техніки АНТК. За його участі та під його керівництвом побудовані літаки: Ан-22 «Антей», Ан-72, Ан-74, Ан-32, Ан-28, Ан-124 «Руслан», найбільший у світі літак Ан-225 «Мрія». Герой Соціалістичної Праці. Герой України.
Розгорнути
Народилася Христина Литвиненко-Волторніст
(1883, с.Христанівка, Полтавська область – 1978) – українська поетеса, бандуристка. Автор збірок віршів „Широким шляхом”, „Степові квіти”, пісень і віршів для дітей.
«Хто готує себе лише на те, щоб впрягатися до плуга, завжди матиме погоничів» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Симон Петлюра
(1879, м. Полтава – 1926) - український політичний та військовий діяч, голова Директорії Української Народної Республіки (1919-1920).
«Славні герої різних народів тому-то й є великими, що вмирали в ім’я слави цілої нації, а не окремих її клас чи груп. Великі твори тим-то й славляться, що вони об’яті чуттям неподільної любові до Вітчизни, а не до порізнених, ворогуючих між собою частин народу.» (Симон Петлюра)
Розгорнути

Новини Дивитися всі