chrome firefox opera safari iexplorer

Ситуація на кордоні з Польщею: черги на пунктах пропуску

02 вересня 2016 о 10:30

Станом на 08:00 годину ранку 2 вересня черги на кордоні з Польщею утворилася на семи пунктах пропуску. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України Західний кордон:

Ягодин авто – 150

Угринів – 130

Рава-Руська – 100

Устилуг – 100

Краковець – 80

Смільниця – 70

Грушів – 30

Шегині – 0

Додамо, що інформація щодо накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні стала доступною в онлайні. Про черги на пунктах пропуску Львівської області можна дізнатись також з електронної карти. Для отримання даних необхідно навести курсор на необхідний пункт на карті. Інформація про накопичення автівок на українсько-польському кордоні оновлюватиметься цілодобово.

 

Джерело: tvoemisto.tv
Розділи: Суспільство

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути