chrome firefox opera safari iexplorer

У Волновасі встановили рекорд України: створили живий ланцюг із рушників

13 вересня 2016 о 16:44

Рекорд України встановили в Волновасі, зібравши в одному місці найбільшу кількість українських рушників і створивши з них живий ланцюг «Донбас — це Україна», з нагоди 135-річчя міста.

Рекорд встановлено в категорії Масові заходи. Ланцюжок єднання створили 3672 людини, які тримали в руках 2227 рушників, вишикувавшись в ланцюг довжиною 4 км 507 м. Жителі тримали в руках рушники, привезені з Волноваського, Добропільського, Мар’їнського, Микільського, Мангушского, Великоновосілківського районів і Вугледара.

«Ми шоковані позитивно тим, що саме на сході України етнопатріотизм у вигляді живої ланцюжка Донбас-це Україна відбувся. Ви показали не тільки краще в країні, але і в світі», — зазначила представник Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Джерело: mydim.ua
Розділи: Суспільство

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути