chrome firefox opera safari iexplorer

У Волновасі встановили рекорд України: створили живий ланцюг із рушників

13 вересня 2016 о 16:44

Рекорд України встановили в Волновасі, зібравши в одному місці найбільшу кількість українських рушників і створивши з них живий ланцюг «Донбас — це Україна», з нагоди 135-річчя міста.

Рекорд встановлено в категорії Масові заходи. Ланцюжок єднання створили 3672 людини, які тримали в руках 2227 рушників, вишикувавшись в ланцюг довжиною 4 км 507 м. Жителі тримали в руках рушники, привезені з Волноваського, Добропільського, Мар’їнського, Микільського, Мангушского, Великоновосілківського районів і Вугледара.

«Ми шоковані позитивно тим, що саме на сході України етнопатріотизм у вигляді живої ланцюжка Донбас-це Україна відбувся. Ви показали не тільки краще в країні, але і в світі», — зазначила представник Книги рекордів України Ганна Крисюк.

Джерело: mydim.ua
Розділи: Суспільство

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути