chrome firefox opera safari iexplorer

У Полтаві богатирі встановили новий рекорд України

23 травня 2016 о 08:37

Десять стронгменів України перенесли залізобетонну конструкцію вагою 3 тонни 35 кг на на відстань 25 метрів.

Кращі богатирі з Полтави, Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Івано-Франківщини, Харківщини пронесли трьохтонний макет карти України за 26 секунд, повідомляють Новини Полтавщини. 

У такий спосіб вони показали, що Україна єдина та встановили новий рекорд у цьому виді силових змагань.

Початок старту та фіналу давав учасник АТО Володимир Донос.

Самі ж атлети кажуть, що завдання важке, але виконати його їм під силу .

«Було чимало труднощів, ми робили три репетиції. Складно було, багато чого не виходило, але ми, завдяки командній роботі зробили це», – сказав президент федерації силового екстриму України Валерій Газаєв.

На заході була присутня представник Книги рекордів України Лана Вєтрова. «Нам приємно, що цей рекорд зареєстрували саме у Полтаві. Це символічно, коли могутні чоловіки взяли Україну в свої руки і перенесли її на максимальну відстань», – сказала представник Книги рекордів України Лана Вєтрова.

Досягнення відбулося в рамках акції «Піднімемо Україну разом» та присвячено 25-річчю незалежності України. За словами організаторів, в основу акції було покладено ідею про цілісність та неподільність України, тож регіони були представлені на мапі у повному складі — включно із окупованим Кримом.

Фото можна переглянути тут.

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути