chrome firefox opera safari iexplorer

У Полтаві богатирі встановили новий рекорд України

23 травня 2016 о 08:37

Десять стронгменів України перенесли залізобетонну конструкцію вагою 3 тонни 35 кг на на відстань 25 метрів.

Кращі богатирі з Полтави, Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Івано-Франківщини, Харківщини пронесли трьохтонний макет карти України за 26 секунд, повідомляють Новини Полтавщини. 

У такий спосіб вони показали, що Україна єдина та встановили новий рекорд у цьому виді силових змагань.

Початок старту та фіналу давав учасник АТО Володимир Донос.

Самі ж атлети кажуть, що завдання важке, але виконати його їм під силу .

«Було чимало труднощів, ми робили три репетиції. Складно було, багато чого не виходило, але ми, завдяки командній роботі зробили це», – сказав президент федерації силового екстриму України Валерій Газаєв.

На заході була присутня представник Книги рекордів України Лана Вєтрова. «Нам приємно, що цей рекорд зареєстрували саме у Полтаві. Це символічно, коли могутні чоловіки взяли Україну в свої руки і перенесли її на максимальну відстань», – сказала представник Книги рекордів України Лана Вєтрова.

Досягнення відбулося в рамках акції «Піднімемо Україну разом» та присвячено 25-річчю незалежності України. За словами організаторів, в основу акції було покладено ідею про цілісність та неподільність України, тож регіони були представлені на мапі у повному складі — включно із окупованим Кримом.

Фото можна переглянути тут.

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути