chrome firefox opera safari iexplorer

У Полтаві богатирі встановили новий рекорд України

23 травня 2016 о 08:37

Десять стронгменів України перенесли залізобетонну конструкцію вагою 3 тонни 35 кг на на відстань 25 метрів.

Кращі богатирі з Полтави, Києва, Запоріжжя, Мелітополя, Івано-Франківщини, Харківщини пронесли трьохтонний макет карти України за 26 секунд, повідомляють Новини Полтавщини. 

У такий спосіб вони показали, що Україна єдина та встановили новий рекорд у цьому виді силових змагань.

Початок старту та фіналу давав учасник АТО Володимир Донос.

Самі ж атлети кажуть, що завдання важке, але виконати його їм під силу .

«Було чимало труднощів, ми робили три репетиції. Складно було, багато чого не виходило, але ми, завдяки командній роботі зробили це», – сказав президент федерації силового екстриму України Валерій Газаєв.

На заході була присутня представник Книги рекордів України Лана Вєтрова. «Нам приємно, що цей рекорд зареєстрували саме у Полтаві. Це символічно, коли могутні чоловіки взяли Україну в свої руки і перенесли її на максимальну відстань», – сказала представник Книги рекордів України Лана Вєтрова.

Досягнення відбулося в рамках акції «Піднімемо Україну разом» та присвячено 25-річчю незалежності України. За словами організаторів, в основу акції було покладено ідею про цілісність та неподільність України, тож регіони були представлені на мапі у повному складі — включно із окупованим Кримом.

Фото можна переглянути тут.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути