chrome firefox opera safari iexplorer

Українцям почнуть масово відмовляти у субсидіях

13 вересня 2016 о 12:05

Зміни у методиці нарахування субсидій значно зменшать кільксть її прохачів, оскільки влада таким чином «ввічливо» їх проганяє.

Таку точку зору висловив економіст Олександр Охріменко і додав, що кількість відмов у наданні субсидій значно збільшиться.

«Кабмін прийняв нову постанову, але при цьому повного офіційного тексту ніде немає. Поки що ми знаємо, що для зменшення кількості людей, які отримують субсидії на комунальні послуги, влада ввічливо їх розганяє. Сказати, скільки людей саме позбудеться цих субсидій, зараз складно, так як більш чіткої інформації немає. Ми знаємо тільки те, що змінили методику оцінки людей, які можуть отримувати допомогу від держави. Швидше за все, положення прописано таким чином, що кількість отримувачів субсидій стане менше. Але на скільки – потрібно бачити весь документ», — повідомив Охріменко для видання Голос.UA.

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути