chrome firefox opera safari iexplorer

На матч Україна-Косово пустять всього тисячу українських вболівальників

04 жовтня 2016 о 11:27

Матч відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу-2018 Україна — Косово зможуть відвідати всього тисяча українських уболівальників, повідомив в ефірі телеканалу «Футбол 1» президент Федерації футболу України Андрій Павелко, пише УНІАН. 

«Ми отримали офіційне підтвердження польської сторони — матч буде в Кракові. Єдине обмеження, що на стадіон пустять до тисячі вболівальників. Можливість проведення таких заходів контролюється центральними органами влади, а на місцевому рівні вони можуть прийняти тільки таке рішення — до тисячі уболівальників», — заявив функціонер.

Місткість стадіону місцевої команди «Краковії», де буде проведений матч, становить близько 15 тисяч місць. І на даний момент незрозуміло, чи будуть інші 14 тисяч сидінь порожні, або ж на них пустять польських любителів футболу.

Як повідомлялося, матч 3-го туру відбору ЧС-2018 Україна—Косово пройде 9 жовтня.

До цього, 6 жовтня, українці зіграють у гостях матч 2-го туру з командою Туреччини.

Збірна України стартувала у відборі ЧС-2018 з нічиєї у грі зі збірною Ісландії — 1:1.

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути