chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Лісабоні «Динамо» гратиме з «Бенфікою»

01 листопада 2016 о 10:28

У вівторок, 1 листопада, на «Ештадіу да Луш» в Лісабоні відбудеться матч четвертого туру групового етапу Ліги Чемпіонів між «Бенфікою» і «Динамо», повідомляє UA-Футбол.

Два тижні тому «Динамо» в третьому турі Ліги Чемпіонів на своєму полі поступилося «Бенфіці» з рахунком 0:2, залишившись після матчу лише з одним очком в активі і неймовірно ускладнивши своє становище в квартеті. Лісабонський клуб у київському поєдинку вразив ворота суперника на початку обох таймів: підопічні Сергія Реброва на 9-й хвилині зустрічі пропустили з пенальті від Едуардо Сальвіо, а на 55-й відзначився Франко Серві.

Щоб зачепитися за можливість продовження боротьби за вихід у плей-офф Ліги Чемпіонів, у майбутньому матчі з «Бенфікою», який «Динамо» проведе без свого травмованого лідера Андрія Ярмоленка, київському клубу буде потрібна перемога. Якщо «Біло-сині» програють, а в поєдинку між «Бешикташем» і «Наполі» не буде нічиєї, кияни втратять шанси на виступ у 1/8 фіналу турніру.

Чи зможе «Динамо» реабілітуватися за домашню поразку від «Бенфіки» і здобути перемогу, щоб залишитися в боротьбі за вихід у плей-офф Ліги Чемпіонів, дивіться в прямому ефірі в Україні на телеканалах Футбол 1 і Україна.

Початок матчу о 21:45.

Також пряму онлайн відеотрансляцію матчу Ліги Чемпіонів «Бенфіка» — «Динамо» будуть проводити:

Португалія — Sport TV1, RTP 1
Іспанія — Movistar +, beIN Sports Connect España
Франція — beIN Sports MAX 9
Німеччина — Sky Sport 10 / HD, Sky Go Deutschland, Sky Sport 1 HD, TeleClub Sport Live
Туреччина — Tivibu Spor 3
Бельгія — Proximus 11+
США — WatchESPN, ESPN3 USA, Fox Soccer 2GO USA
Канада — TSN GO

Нагадаємо, що лідирує в групі В Ліги Чемпіонів «Наполі», який набрав шість очок у трьох матчах. На один бал від неаполітанського клубу відстає «Бешикташ», а на два — «Бенфіка». «Динамо» залишається на останньому місці з одним очком.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути