chrome firefox opera safari iexplorer

Оголошено імена півфіналістів українського відбору «Євробачення-2017»

17 січня 2017 о 16:15

Стали відомі імена виконавців та музичних груп, які пройшли у півфінал національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Про це повідомляє zaxid.net з посиланням на офіційну сторінку «Євробачення» у Facebook.

Імена виконавців і музичних груп, які проходять у півфінал, було визначено організаторами національного відбору спільно з музичним продюсером Костянтином Меладзе.

З 4 лютого в прямих ефірах на СТБ і «UА:Перший» за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі боротимуться 24 учасники: Арсен Мірзоян, Міла Нітіч, Віталій Козловський, Aghiazma, «Сальто назад», Green Grey, Rozhden, Vivienne Mort, «Пающие трусы», Анастасія Прудіус, Tayanna, Detach, O.Torvald, Illaria, Kadnay, Рома Веремейчик, а також групи Lumiere, MamaRika, Laliko, Melovin, Letay, Panivalkova, С.К.А.Й., Monochromea, Kuznetsov.

20 січня, відбудеться жеребкування, на якому визначиться порядок виступу виконавців під час трьох півфіналів: 4, 11 і 18 лютого.

Фіналістів, а потім і переможця визначатиме журі у складі Костянтина Меладзе, Джамали та Андрія Данилка, а також глядацьке голосування.

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути