chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові видаватимуть перший дитячий журнал про творчість

23 січня 2017 о 14:05

В Україні запустили проект друкованого журналу для дітей harbuz.

Його засновницею є 22-річна львів’янка Устина Лукащук. Про це організатори інформують на сторінці журналу у Facebook.

«harbuz – це перше естетичне друковане видання для дітей в Україні, – зазначає Устина у коментарі виданню Сultprostir. – В ньому будуть інші подача і підхід, інші теми, ілюстрації та упакування».

Розробляючи концепцію журналу harbuz, Устина Лукащук надихалась оформленням популярних зарубіжних видань Kinfolk і Cereal.

harbuz виходитиме у форматі 260×210 в конверті. Дописувачками видання стануть Като Деспаті, Христина Лукащук і Оксана Думанська.

Видавці запустили краудфандингову кампанію, де збирають кошти на друк перших двох номерів, створення допоміжних елементів та упакування журналу harbuz. Наступні номери журналу виходитимуть за рахунок прибутку з продажу попередніх.

До кожного номера, запакованого у прозорий паперовий конверт з наліпкою, додаватиметься листівка у крафтовому конверті з ілюстрацією номера. Ціну одного примірника та час його виходу організатори наразі не називають.

Одразу після виходу першого номера організатори проведуть перші майстер-класи та презентації. Журнал можна буде придбати у кав'ярнях України, а також онлайн, у Facebook чи Instagram.

У майбутньому видавці хочуть запустити сайт із електронною версією журналу.

Джерело: zaxid.net
Розділи: Новини культури