chrome firefox opera safari iexplorer

Євробачення вперше вестимуть троє чоловіків

27 лютого 2017 о 13:04

Уперше в історії Євробачення цьогорічний пісенний конкурс у Києві вестимуть троє чоловіків: Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тимур Мірошниченко.

Таку команду ведучих Євробачення-2017 обрали шляхом складного кількаетапного конкурсу, повідомляється на сайті телеканалу «UА:Перший».

«Україна стане першою країною, де ведучими працюватимуть троє хлопців. Тимура Мірошниченка не треба представляти. Його добре знає не лише українська, а й європейська публіка. Олександр Скічко та Володимир Остапчук – дотепні та професійні ведучі, за плечима яких сотні ефірів та заходів. Тому я з упевненістю можу сказати: концерти Євробачення-2017 будуть несподіваними, цікавими та запам’ятаються глядачам надовго», – прокоментував обрання нової команди заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак.

Під час проведеного відбору конкурсантів претенденти, окрім досвіду ведення телевізійних шоу в прямому ефірі, мали продемонструвати володіння англійською мовою, почуття гумору, впевненість, артистизм та різноманітні таланти.

Тимур Мірошниченко – експерт Євробачення, ведучий UA:Перший. Він був коментатором міжнародного пісенного конкурсу з 2011 року і вів Дитяче Євробачення в Києві у 2009 та 2013 роках. Йому випала роль бути ведучим грін-руму, де виконавці чекатимуть на результати конкурсу. Мірошниченко показуватиме глядачам емоції учасників та напруження від очікування. «Євробачення для мене – це набагато більше, ніж просто шоу. Це значна частина мого життя! Це моя міжнародна родина», – поділився враженнями він.

Володимир Остапчук і Олександр Скічко мають багаторічний досвід ведення шоу та прямих ефірів. Вони – яскраві телевізійні персонажі, які можуть похвалитися багатьма талантами, прекрасним почуттям гумору та вільним володінням англійською мовою.

Скічко – пародист і професійний співак. Дізнавшись про свою перемогу у конкурсі, він зазначив, що для нього вести Євробачення в Україні – це велика честь і серйозний виклик.

Остапчук професійно займався танцями і грає на акордеоні. Про свою участь у шоу каже: «Я схвильований, що отримав можливість вести такий великий захід. Це сейозний шмат роботи, але я впевнений, що це буде дуже весело».

Остапчук та Скічко вестимуть усі шоу пісенного конкурсу: репетиції, півфінали та фінал. Окрім цього, організаційний комітет активно залучатиме ведучих до підготовки Євробачення-2017.

«Ми не ставили за мету шукати таку комбінацію ведучих, але коли побачили їхні таланти, вирішили, що було б чудово, аби троє хлопців вели шоу. Олександр, Володимир та Тімур сповнені ентузіазму і ми вже почали працювати над підготовкою до проведення пісенного конкурсу», – зазначив шоу-продюсер Євробачення-2017 Стюарт Барлоу.

Нагадаємо, що 62-ий за ліком міжнародний пісенний конкурс Євробачення навесні 2017 року прийматиме столиця України. Свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни. Це рекордна кількість учасників, яка за всю історію Євробачення повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках. Головною ареною пісенного конкурсу наступного року обрано Міжнародний виставковий центр. Півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

25 лютого

Інші дати
Народилася Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка)
1871 – українська письменниця, перекладачка, культурний діяч. Автор численних віршів, поем, драматичних творів («Камінний господар», «Лісова пісня», «Бояриня» та ін.).
Хотіла б я піснею стати У сюю хвилину ясну, Щоб вільно по світі літати, Щоб вітер розносив луну. Щоб геть аж під яснії зорі Полинути співом дзвінким, Упасти на хвилі прозорі, Буяти над морем хибким. (Леся Українка)
Розгорнути
Народився Лесь Курбас
(1887, м. Самбір Львівська область - 1937) - український режисер, актор, теоретик театру, драматург, публіцист, перекладач. Засновник театру «Березіль».
Розгорнути
Народився Павло Вірський
(1905, м.Одеса – 1975) – український танцівник і хореограф. Художній керівник Ансамблю танцю УРСР (1955 – 1975), який з 1977 року носить його ім’я.
Розгорнути