chrome firefox opera safari iexplorer

Євробачення вперше вестимуть троє чоловіків

27 лютого 2017 о 13:04

Уперше в історії Євробачення цьогорічний пісенний конкурс у Києві вестимуть троє чоловіків: Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тимур Мірошниченко.

Таку команду ведучих Євробачення-2017 обрали шляхом складного кількаетапного конкурсу, повідомляється на сайті телеканалу «UА:Перший».

«Україна стане першою країною, де ведучими працюватимуть троє хлопців. Тимура Мірошниченка не треба представляти. Його добре знає не лише українська, а й європейська публіка. Олександр Скічко та Володимир Остапчук – дотепні та професійні ведучі, за плечима яких сотні ефірів та заходів. Тому я з упевненістю можу сказати: концерти Євробачення-2017 будуть несподіваними, цікавими та запам’ятаються глядачам надовго», – прокоментував обрання нової команди заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак.

Під час проведеного відбору конкурсантів претенденти, окрім досвіду ведення телевізійних шоу в прямому ефірі, мали продемонструвати володіння англійською мовою, почуття гумору, впевненість, артистизм та різноманітні таланти.

Тимур Мірошниченко – експерт Євробачення, ведучий UA:Перший. Він був коментатором міжнародного пісенного конкурсу з 2011 року і вів Дитяче Євробачення в Києві у 2009 та 2013 роках. Йому випала роль бути ведучим грін-руму, де виконавці чекатимуть на результати конкурсу. Мірошниченко показуватиме глядачам емоції учасників та напруження від очікування. «Євробачення для мене – це набагато більше, ніж просто шоу. Це значна частина мого життя! Це моя міжнародна родина», – поділився враженнями він.

Володимир Остапчук і Олександр Скічко мають багаторічний досвід ведення шоу та прямих ефірів. Вони – яскраві телевізійні персонажі, які можуть похвалитися багатьма талантами, прекрасним почуттям гумору та вільним володінням англійською мовою.

Скічко – пародист і професійний співак. Дізнавшись про свою перемогу у конкурсі, він зазначив, що для нього вести Євробачення в Україні – це велика честь і серйозний виклик.

Остапчук професійно займався танцями і грає на акордеоні. Про свою участь у шоу каже: «Я схвильований, що отримав можливість вести такий великий захід. Це сейозний шмат роботи, але я впевнений, що це буде дуже весело».

Остапчук та Скічко вестимуть усі шоу пісенного конкурсу: репетиції, півфінали та фінал. Окрім цього, організаційний комітет активно залучатиме ведучих до підготовки Євробачення-2017.

«Ми не ставили за мету шукати таку комбінацію ведучих, але коли побачили їхні таланти, вирішили, що було б чудово, аби троє хлопців вели шоу. Олександр, Володимир та Тімур сповнені ентузіазму і ми вже почали працювати над підготовкою до проведення пісенного конкурсу», – зазначив шоу-продюсер Євробачення-2017 Стюарт Барлоу.

Нагадаємо, що 62-ий за ліком міжнародний пісенний конкурс Євробачення навесні 2017 року прийматиме столиця України. Свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни. Це рекордна кількість учасників, яка за всю історію Євробачення повторювалася лише двічі – у 2008 і 2011 роках. Головною ареною пісенного конкурсу наступного року обрано Міжнародний виставковий центр. Півфінали Євробачення-2017 у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

18 серпня

Інші дати
Василь Бородай 
1917–український скульптор, майстер станкової і монументальної скульптури. Лауреат багатьох премій. Роботи: меморіальний комплекс «Український державний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр.», пам’ятник Лесі Українці в Маріїнському парку (Київ), пам’ятник Т. Шевченку (Нью-Йорк, США) та ін.
Розгорнути
Народився Олександр Кониський
(1836, с.Переходівка, Чернігівська область – 1900) - український перекладач, письменник, видавець, педагог, громадський діяч. Автор слів пісні «Молитва за Україну».
Боже великий, єдиний, Нам Україну храни, Волі і світу промінням Ти її осіни (Олександр Кониський)
Розгорнути