chrome firefox opera safari iexplorer

Дозволили об'єднуватись населеним пунктам з різних районів

23 березня 2017 о 09:27

В одну територіальну громаду дозволили об'єднуватись населеним пунктам з різних районів. Це дає можливість завершити процес утворення об'єднаних громад, що розділенні межами районів.

Про це кореспонденту Gazeta.ua розповів директор «Центру розвитку місцевого самоврядування» Олег Левченко.

«У Вінницькій області було найбільше таких громад, які вирішили об'єднатися, але не могли, бо населені пункти належали до різних районів — чотири. Росошанська громада чекала на дозвіл найдовше — протягом двох років. Але Центральна виборча комісія відмовляла їм.

На минулому тижні Верховна Рада прийняла закон, який дозволяє таке об'єднання. Після підпису закону президентом, почнеться нова хвиля об'єднання громад. Вони отримують шанс стати дійсно сильними і конкурентноспроможними», — повідомив Левченко.

Новим законом на Вінниччині готові скористатися громади з центрами у селах Росоша Липовецького району — приєднує село Очитків Оратівського району, Краснопілка Гайсинського району — приєднує села Кивачівка і Тополівка Теплицького району, Лука-Мелешківка Вінницького району — приєднує село Яришівка Тиврівського району, місто Гнівань Тиврівського району — приєднує села Демидвіка і Могилівка Жмеринського району.

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути