chrome firefox opera safari iexplorer

Стартував продаж сувенірної продукції Євробачення-2017

26 березня 2017 о 12:14

Перша сувенірна продукція Євробачення-2017 з’явилася у продажу на сайті офіційного магазину пісенного конкурсу.

Усі охочі вже можуть придбати брендовані футболки, світшоти, постери та повітряні кульки, повідомляє сайт UA:перший.

Для попереднього замовлення доступні також офіційний альбом форматів DVD, CD та Blu-Ray з піснями всіх учасників цьогорічного Євробачення. CD вийде у продаж в п’ятницю, 28 квітня. Офіційний DVD і Blu-Ray будуть випущені в п’ятницю, 23 червня.

Офіційний альбом Євробачення цього року вперше в історії пісенного конкурсу вийде ще й на вінілових платівках. Це буде лімітована версія. До ексклюзивного комплекту, який вже також можна попередньо замовити, увійдуть чотири різнокольорові платівки, альбом на двох CD, журнал про пісенний конкурс з біографіями його учасників, ексклюзивними фотографіями і купоном для завантаження альбому з інтернету. У продажу він з’явиться з 23 червня.

Зокрема офіційний музичний альбом пісенного конкурсу буде доступний для попереднього замовлення на iTunes із 7-го квітня і доступний для скачування вже з 21 квітня.

Нагадаємо, що 62-ге за ліком Євробачення відбудеться в столиці України – Києві. Півфінали цьогорічного пісенного конкурсу пройдуть 9 та 11 травня. Фінал – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр.

22 липня

Інші дати
Народилася Милиця Симашкевич
(1900, м.Кам’янець-Подільський – 1976), українська художниця театру і кіно («Коліївщина», «Наталка Полтавка», «Багата наречена», «Кармелюк», «Вершники», «Кубанці», «Майська ніч».  
«Художник повинен бути в своїх творах дзеркалом громади, але дзеркалом високої ціни, в котрому б одбивалась жизнь правдива, добре спорядкована й згрупована, освічена вищою ідеєю.» (Іван Нечуй-Левицький).
Розгорнути