chrome firefox opera safari iexplorer

Укрпошта збирається значно підвищити тарифи на відправку листів і посилок

02 березня 2017 о 12:41

Укрпошта, яка по всій Україні має у своєму розпорядженні більш ніж 11 тисяч поштових відділень, вирішила не відставати від інших у прагненні таки добити фінансово українців: поштарі готуються різко підвищити тарифи на свої послуги (відправку листівок, посилок, бандеролей тощо) — у середньому на 49,4%.

Про це повідомили в Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

На засіданні були як представники профспілки, так і роботодавці — вони «дружно» підтримали пропозицію Укрпошти про підвищення граничних тарифів.

Дивує, чому Нацкомісія з такою легкістю погодилася на всі умови Укрпошти й дала добро на збільшення граничних тарифів на пересилання поштових карток, листів, бандеролей та рекомендованих відправлень по Україні на 59,6%, а посилок — на 22,0%.

До слова, річні прибутки Укрпошти, за словами її ж гендиректора Ігоря Смілянського (призначеного навесні 2016-го й обраного серед 48 претендентів) — становлять 1 млрд. грн. на рік, а місячна фіксована ставка самого пана Смілянського (екс-співробітника американського офісу аудиторської компанії KPMG), за даними на літо 2016 року, складала близько 333 тис. грн.

Тож ця шанована організація, з оновленим керівним менеджментом із восьми осіб у вересні минулого року, явно живе не бідно.

Навіщо ж зараз влаштовувати чергове «пресування» населення ще й зі свого боку (в поштовій царині. — Ред.) — незрозуміло!

Єдине, що втішає у черговому «сюрпризі», так це те, що рішення Нацкомісії відправлять на держреєстрацію до Міністерства юстиції, і, можливо, хоч там заступляться за пересічного українця, заблокувавши цю ініціативу.

У протилежному випадку — рішення набуде чинності з дня його офіційного опублікування.

Невже шановні боси з Укрпошти не розуміють, що якщо їхні мрії щодо захмарного підвищення тарифів на свої послуги таки най­ближчим часом втілять у життя, то чи не стане це початком кінця їхньої діяльності.

Адже зараз на ринку поштових відправлень чимало фірм (на кшталт «Нова пошта», «Делівері» та ін.), чиї послуги в багатьох сферах перетинаються з укрпоштівськими, і сервіс у них, а подекуди й ціни, значно привабливіші.

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути