chrome firefox opera safari iexplorer

В метро Києва вартість проїзду планують підняти до 6 грн

10 квітня 2017 о 09:12

Вартість проїзду в київському метро може досягти 6 гривень до кінця 2017 року.

Про плани підняти вартість жетонів на 50% розповів заступник керівника київського метро Дмитро Пеклун в коментарі ТСН.

«Плануємо, тому що подорожчала електроенергія. Подорожчала в рази, а це основний ресурс, який ми використовуємо для перевезень», — зазначив Пеклун, відповідаючи на питання про плани підвищити вартість проїзду.

За його словами, це необхідно зробити через те, що постійно дорожчають комплектуючі, витратні матеріали, індексується і зростає зарплата.

«Підприємство не може собі дозволити працювати в збиток», — додав Пеклун.

«Є кілька методик розрахунку тарифу. Основна — інвестиційна складова. Ми закладаємо туди розвиток метрополітену — будівництво нових станцій, покупку рухомого складу. Якщо так, то тариф теоретично може бути, як в Європі. Але, думаю, підвищення може бути в межах 50%», — заявив він.

Наразі вартість жетона на одну поїздку складає 4 гривні. Із квітня 2017 року метрополітен суттєво обмежив категорії пасажирів, що мають право на безкоштовний проїзд, тепер пенсіонери, інваліди ІІІ групи, учасники війни, батьки багатодітних родин, що не мають картки киянина, змушені оплачувати проїзд.

31 січня

Інші дати
Народився Володимир Перетц
(1870-1935) – український філолог, дослідник і видавець численних пам’яток давньої української літератури та української творчості. Був не лише істориком і видатним теоретиком літератури, але й організатором українського наукового життя та ініціатором багатьох наукових починань.
Розгорнути
Народився Олександр Динник
(1876, м.Ставропіль, Росія – 1950) – український вчений, засновник визнаної у світі наукової школи в галузі теорії пружності.
Розгорнути
Народилася Валентина Гризодубова
(1909, м. Харків - 1993) – льотчиця, учасниця рекордного жіночого перельоту 1938 р. з Москви на Далекий Схід. Герой Радянського Союзу (перша з жінок).
Розгорнути