chrome firefox opera safari iexplorer

За «індексом «Київського торту» пенсію підвищать «аж» на 245 грамів

07 квітня 2017 о 16:32

Уряд Гройсмана анонсував збільшення з 1 травня 2017 року розміру мінімальної пенсії до 1312 грн, тобто – на 65 грн.

Щоб зрозуміти, наскільки якісно покращиться життя 8 мільйонів українських пенсіонерів після такого «підвищення», пропоную у якості індикатора купівельної спроможності застосувати альтернативний міжнародному «індексу БігМака», але зрозумілий для українців «індекс «Київського торту».

На сьогодні, в середньому, ціна «Київського торту» така ж, як і у минулому році, – близько 225 грн. Проте, якщо у минулому році стільки коштував кілограмовий торт, то за рік стандартний «Київський торт» (як і гаманці українців) «схуд» на 150 грамів, тепер він важить 850 грамів.

Отож, за нинішню «індексацію» у 65 грн пенсіонер, який отримує мінімальну пенсію, зможе собі дозволити «аж» 245 г. «Київського торту»!

Принагідно, для розуміння, додам, що «ціна життя» одного дня українця, що живе на мінімальну пенсію, з 1 травня 2017 року оцінена владою у 1,6 долари (це за умови, що до цього часу збережеться курс 27 грн/дол.).

Отак ми впевнено крокуємо у Європу…

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

7 березня

Інші дати
Микола Зінчук
1925 р. –  відомий фольклорист, збирач українських народних казок, казкар, історик, педагог. Зібрав, упорядкував та літературно опрацював збірку «Українські народні казки» в 40 т.  
Розгорнути
Народився Володимир Дахно
(1932, м. Запоріжжя – 2006) - український кінорежисер і художник-аніматор. Створив 23 стрічки, серед яких анімаційна серія «Козаки» та анімаційний фільм «Енеїда».
«Мій почерк – український… "Козаки..." допомогли усім в усіх усюдах українську анімацію одразу ідентифікувати, бо вони були колоритні й незвичайні. Можна сказати, що це була підтримка національної анімації.». (Володимир Дахно).
Розгорнути