chrome firefox opera safari iexplorer

В Опішню запрошують майстрів народних ремесел на Міжнародний мистецький ярмарок

08 червня 2017 о 10:38

Упродовж 30 червня – 2 липня 2017 року в гончарському містечку Опішному, що на Полтавщині, відбудеться ІХ Міжнародний мистецький ярмарок «Гончарний Всесвіт в Україні-2017» – міжнародна мистецько-виставкова й торговельна акція в галузі сучасної художньої кераміки.

Цей ярмарок стане барвистим обрамленням грандіозної події – Національного фестивалю гончарства 1 липня 2017 року, повідомляють організатори.

Щороку Ярмарок захоплює численних гостей неповторним автентичним колоритом, творчою атмосферою, відчуттям свята українського мистецтва.

До участі запрошуються гончарі, художники-керамісти, приватні підприємці в галузі художньої кераміки, а також майстри інших народних ремесел, творчі спілки, підприємства художніх промислів, студенти вищих навчальних закладів, учні середніх шкіл. Ярмарок є відкритим для всіх митців, незалежно від віку, статі, національності, фахової освіти, громадянства, країни мешкання тощо.

Під час Ярмарку учасники влаштовують персональні виставки-продажі власних творів, беруть участь у конкурсах професійної майстерності. Також майстри мають нагоду стати учасниками численних заходів Фестивалю гончарства та відвідати ексклюзивні виставки.

Місце проведення Ярмарку: містечко Опішне (Полтавщина), Центр розвитку духовної культури Національного музею-заповідника українського гончарства (вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3; тел. +38 (05353) 42416, 42415, 42381; факс +38 (05353) 42416; e-mail: opishnemuseum@ukr.net).

Детальніше про умови участі – на сайті Музею-заповідника.

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути