chrome firefox opera safari iexplorer

Сорочинський ярмарок цьогоріч відкриється 20 серпня

08 травня 2013 о 09:27

Національний Сорочинський ярмарок на Полтавщині цього року розпочнеться 20 серпня і триватиме до 25 серпня.

Про це журналістам повідомила керівник проекту «Сорочинський ярмарок» Світлана Свищева, передає УКРІНФОРМ.

«Сорочинський ярмарок триватиме 5 днів — з 20 по 25 серпня», — сказала Свищева.

За її словами, цього року організатори планують розвантажити центральну алею, для цього паралельно їй прокладуть дорогу. Сцену, луна-парк та дитячий майданчик облаштують на окремій території. Також на окремому майданчику збираються розмістити народних майстрів.

Минулого року на Полтавщині ярмаркували з 14 по 19 серпня.

Як повідомляв УКРІНФОРМ, цьогоріч організатором Сорочинського ярмарку буде Полтавська ОДА. Постановою уряду організаторські функції Координаційного комітету передано обласній владі, яка визначить генерального розпорядника ярмарку та умови для участі в ньому.

Національний Сорочинський ярмарок традиційно проводиться в серпні у селі Великі Сорочинці (Миргородський район, Полтавська область).

За даними організаторів, щороку його відвідує більше мільйона гостей, 20-30 іноземних делегацій та сотні журналістів.

З 1999 року ярмарку присвоєно статус національного.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути