chrome firefox opera safari iexplorer

В День незалежності у Києво-Печерську лавру – вільний вхід!

22 серпня 2017 о 10:27

24 серпня, у 26-ту річницю незалежності України, адміністрація Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника підготувала для киян та гостей столиці подарунок: у цей день можна буде ВІЛЬНО відвідати територію заповідника та оглянути експозиції музейного комплексу.

Про це повідомляється на сайті Києво-Печерського заповідника. Водночас, екскурсійне обслуговування працюватиме згідно зі встановленим прейскурантом, зауважує адміністрація.

Крім того, в цей день для представників ЗМІ відбудеться спеціальний прес-тур. Так, о 13:30 біля Троїцької надбрамної церкви для журналістів розпочнеться екскурсія, яка презентує нові проекти, що будуть реалізовані найближчим часом у Лаврі. Телефон для довідок: (044) 406-63-00.

«Рідна країна»

25 лютого

Інші дати
Народилася Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка)
1871 – українська письменниця, перекладачка, культурний діяч. Автор численних віршів, поем, драматичних творів («Камінний господар», «Лісова пісня», «Бояриня» та ін.).
Хотіла б я піснею стати У сюю хвилину ясну, Щоб вільно по світі літати, Щоб вітер розносив луну. Щоб геть аж під яснії зорі Полинути співом дзвінким, Упасти на хвилі прозорі, Буяти над морем хибким. (Леся Українка)
Розгорнути
Народився Лесь Курбас
(1887, м. Самбір Львівська область - 1937) - український режисер, актор, теоретик театру, драматург, публіцист, перекладач. Засновник театру «Березіль».
Розгорнути
Народився Павло Вірський
(1905, м.Одеса – 1975) – український танцівник і хореограф. Художній керівник Ансамблю танцю УРСР (1955 – 1975), який з 1977 року носить його ім’я.
Розгорнути