chrome firefox opera safari iexplorer

В День незалежності у Києво-Печерську лавру – вільний вхід!

22 серпня 2017 о 10:27

24 серпня, у 26-ту річницю незалежності України, адміністрація Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника підготувала для киян та гостей столиці подарунок: у цей день можна буде ВІЛЬНО відвідати територію заповідника та оглянути експозиції музейного комплексу.

Про це повідомляється на сайті Києво-Печерського заповідника. Водночас, екскурсійне обслуговування працюватиме згідно зі встановленим прейскурантом, зауважує адміністрація.

Крім того, в цей день для представників ЗМІ відбудеться спеціальний прес-тур. Так, о 13:30 біля Троїцької надбрамної церкви для журналістів розпочнеться екскурсія, яка презентує нові проекти, що будуть реалізовані найближчим часом у Лаврі. Телефон для довідок: (044) 406-63-00.

«Рідна країна»

17 січня

Інші дати
Народився Іван Труш
(1869, с. Висоцьке Львівська область – 1941) - український живописець-імпресіоніст, майстер пейзажу і портретист, мистецький критик і організатор мистецького життя в Галичині.
«Нам треба стояти… ногами на нашій землі, головою бути в Європі, а руками обхоплювати якнайширше справи української нації» (Іван Труш)
Розгорнути
Народився Григорій Епік
(1901, с.Кам'янка Дніпропетровської обл. - 1937) - український письменник, перекладач. автор повісті "Восени", романів "Без грунту", "Перша весна".
Розгорнути