chrome firefox opera safari iexplorer

У ФФУ відхилили скаргу «Динамо» на технічну поразку за неявку до Маріуполя

15 листопада 2017 о 10:10

Апеляційний комітет Федерації футболу України відхилив апеляційну скаргу клубу «Динамо» (Київ) на зарахування технічної поразки за неявку на матчі до Маріуполя, повідомляє Радіо Свобода з посиланням на ФФУ.

Таким чином, апеляційний комітет залишив без змін рішення Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ від 11 вересня 2017 року. Тим рішенням зарахували технічні поразки з рахунком 0-3 за неявку команд клубу «Динамо» на матчі чемпіонатів U-19, U-21 та Української прем’єр-ліги, які мали відбутися в Маріуполі 18, 26 і 27 липня.

Рішення Апеляційного комітету може бути оскаржене до Спортивного арбітражного суду в Лозанні у Швейцарії не пізніше ніж через 21 день із моменту його отримання, додали в ФФУ.

Останніми днями у клубі «Динамо» (Київ) заявляли, що хотіли б переграти ті матчі з клубом «Маріуполь» і вже згодні поїхати до цього міста, але маріупольський клуб відхилив цю пропозицію.

У серпні Федерація футболу України підтвердила, що матчі між командами футбольних клубів «Динамо» і «Маріуполь», домашні для маріупольського клубу, мають відбутися саме в місті Маріуполі, що розташований недалеко від лінії фронту, як це було раніше і з іншими домашніми матчами маріупольської команди. У ФФУ тоді додали, що проведення попередніх матчів у Маріуполі «вже довело, що українські спецслужби та правоохоронці гідно справляються зі своїми обов’язками».

Після виходу клубу «Маріуполь» (раніше «Іллічівець») у прем’єр-лігу українського футболу київське «Динамо» заявило, що не поїде на матчі до міста Маріуполя з міркувань безпеки – і, всупереч рішенню ФФУ, дійсно не приїхало. У київському клубі відтак заявляли, що будуть готові зіграти цей матч у Маріуполі, але тільки «після нормалізації оперативної обстановки на маріупольському (приморському) напрямку». У разі неявки на матч команді зараховується технічна поразка.

Із такими ж заявами виступав і львівський клуб «Карпати», але він врешті зіграв у Маріуполі. Також до міста вже приїжджали на матчі й інші клуби прем’єр-ліги.

8 січня

Інші дати
Народився Степан Васильченко (Панасенко)
(1878, м. Ічня Чернігівської обл. - 1932) - український письменник, перекладач, журналіст, педагог. Автор книжок "Ескізи", "Оповідання", "Кармалюк", "Мужицька арихметика", "Авіаційний гурток", "На перші гулі", "Талант" та ін.
"Вільне, творче слово - це душа кожного народу, - забите було слово - і край лежав сотні років мертвою цеглиною. І я бачу, що ваше покоління оживить, підніме рідне слово на недосяжні високості... Усім треба рідним словом володіти, усі гуртом мусимо підняти його на височінь." (Степан Васильченко)
Розгорнути
Народився Степан Більський
(1866, с. Борзна, тепер Чернігівська область – 1943) – український геолог. Провадив геологічні дослідження на Житомирщині та Волині. Вікдрив родовища топазів та моріонів.
Розгорнути
Народився Гнат Юра
(1888, с. Федвар, тепер с. Підлісне Кіровоградської обл. - 1966) - український актор театру та кіно, режисер. Як мистецький керівник і режисер Київського драматичного театру ім. Франка, підготував близько 100 вистав.
Розгорнути
Народився Василь Симоненко
(1935, с. Біївці Полтавська область –1963) – український поет і журналіст, майстер ліричного вірша.
«І якщо впадеш ти на чужому полі, Прийдуть з України верби і тополі, Стануть над тобою, листям затріпочуть, Тугою прощання душу залоскочуть. Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину» (Василь Симоненко)
Розгорнути