chrome firefox opera safari iexplorer

Реєстр неплатників аліментів стане публічним із 2018 року

21 грудня 2017 о 11:43

В Міністерстві юстиції повідомили, що із 2018 року в Україні дані реєстру неплатників аліментів стануть відкритим.

За словами міністра, відкритий реєстр дасть змогу жінкам перевіряти «чи немає їхнього нового обранця у цьому реєстрі? Чи не повторить він колишніх помилок у майбутньому?».

При цьому Міністр юстиції не вказує, чому відкриття реєстру допоможе лише жінкам, адже жінки також можуть сплачувати аліменти, і не лише на дітей.

Нагадаємо, 10 листопада Міністерство юстиції запропонувало створити реєстр неплатників аліментів.

Верховна Рада 7 грудня у першому читанні підтримала законопроект, який забороняє боржникам у сплаті аліментів виїжджати закордон.

7 березня

Інші дати
Микола Зінчук
1925 р. –  відомий фольклорист, збирач українських народних казок, казкар, історик, педагог. Зібрав, упорядкував та літературно опрацював збірку «Українські народні казки» в 40 т.  
Розгорнути
Народився Володимир Дахно
(1932, м. Запоріжжя – 2006) - український кінорежисер і художник-аніматор. Створив 23 стрічки, серед яких анімаційна серія «Козаки» та анімаційний фільм «Енеїда».
«Мій почерк – український… "Козаки..." допомогли усім в усіх усюдах українську анімацію одразу ідентифікувати, бо вони були колоритні й незвичайні. Можна сказати, що це була підтримка національної анімації.». (Володимир Дахно).
Розгорнути