chrome firefox opera safari iexplorer

Що сталося зі столицею після снігопаду?

26 грудня 2017 о 10:49

У вихідні кияни стали масово скаржитися, що з столичних дворів перестали вивозити сміття.

Наслідки снігопаду, який пройшов ще на початку минулого тижня, кияни «розгрібають» до цього часу. У вихідні кияни стали масово скаржитися, що з столичних дворів перестали вивозити сміття, з дахів погано прибирають брили і бурульки, а вже підталий сніг втопив місто в калюжах.  <p style="text-align: justify;">Борщагівська. Жителі чекають, коли приберуть сміття, що скупчилося</p>

Борщагівська. Жителі чекають, коли приберуть сміття, що скупчилося. Автор фото: Олександр Яремчук, «Сегодня»

 Величезна кількість сміття у дворах

Про величезну кількість сміття, яке лежить не тільки в контейнерах, а й поруч на землі, повідомляли жителі вулиць Знам'янської, Героїв Севастополя, Борщагівської, 152-а, Виборзької, 31/37-а, Дінця, 9, в Солом'янському районі, проспекту Леся Курбаса – в Святошинському, вул. Флоренції – в Дніпровському, вул. Щербаківського, 63, і вул. Льва Толстого, 22, в Шевченківському районі. І це далеко не повний перелік.

___15

Вулиця Щербаківського. Біля житлових будинків – вже величезне звалище. Фото: Д. Костюк

Люди кажуть, що скупчилося сміття не за вихідні – вивозити його перестали набагато раніше. «Шепелева, 14. Сміття не вивозять більше тижня, картина страшна ... і аромати», – пише Дарина Яковлєва в групі «Мій Відрадний» в Facebook. «Оригінальна прикраса київських дворів до свят», – іронізують кияни.

Жителі в усьому звинувачують снігопад. Нагадаємо, за добу 19 січня і на наступний день випала майже половина місячної норми опадів. «Всі вже забули, як через сніг в заторах стояли? Звичайно, сміттєвозам важко заїхати в засніжені двори, та ще й коли всі проїзди перекриті припаркованими машинами», – говорить киянка Марина Корж.

Співробітники комунальних служб виправдовуються:

 "Дійсно, проблема з перенакопиченням сміття біля контейнерних майданчиків виникла в зв'язку з тим, що через величезну кількість снігу під'їзд нашої великогабаритної техніки до них був сильно ускладнений. На сьогоднішній день (понеділок. – Авт.) ситуація вирівнюється, динаміка позитивна. І жеки, і ми підтягли свою роботу. Співробітники експлуатаційних організацій більш-менш почистили території дворів, та й погода вже сприятлива – все тане. Додаткові сили і транспорт зараз спрямовуємо для прибирання того, що лежить біля контейнерів. Плануємо, що вже у вівторок увійдемо в звичайний графік", – пояснив нам в. о. директора КП «Київкомунсервіс» Максим Ляшкевич.

Калюжі і бурульки на вулицях Києва

Примхи погоди доставляють киянам та інші незручності. Через талий сніг в переходах, на тротуарах і дорогах утворилися цілі озера. Нависла небезпека і над головами: з дахів будинків масово падають бурульки і снігові брили. Від них вже постраждало більше десятка осіб і було пошкоджено декілька авто. Крім того, рятувальники знімають з дахів різні конструкції, які були зламані під вагою снігу.

«У неділю на вул. П. Запорожця, 7-а, демонтували аварійну металеву огорожу», – повідомили в Київській аварійно-рятувальній службі.

Джерело: Сегодня
Розділи: Суспільство

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі