chrome firefox opera safari iexplorer

Що сталося зі столицею після снігопаду?

26 грудня 2017 о 10:49

У вихідні кияни стали масово скаржитися, що з столичних дворів перестали вивозити сміття.

Наслідки снігопаду, який пройшов ще на початку минулого тижня, кияни «розгрібають» до цього часу. У вихідні кияни стали масово скаржитися, що з столичних дворів перестали вивозити сміття, з дахів погано прибирають брили і бурульки, а вже підталий сніг втопив місто в калюжах.  <p style="text-align: justify;">Борщагівська. Жителі чекають, коли приберуть сміття, що скупчилося</p>

Борщагівська. Жителі чекають, коли приберуть сміття, що скупчилося. Автор фото: Олександр Яремчук, «Сегодня»

 Величезна кількість сміття у дворах

Про величезну кількість сміття, яке лежить не тільки в контейнерах, а й поруч на землі, повідомляли жителі вулиць Знам'янської, Героїв Севастополя, Борщагівської, 152-а, Виборзької, 31/37-а, Дінця, 9, в Солом'янському районі, проспекту Леся Курбаса – в Святошинському, вул. Флоренції – в Дніпровському, вул. Щербаківського, 63, і вул. Льва Толстого, 22, в Шевченківському районі. І це далеко не повний перелік.

___15

Вулиця Щербаківського. Біля житлових будинків – вже величезне звалище. Фото: Д. Костюк

Люди кажуть, що скупчилося сміття не за вихідні – вивозити його перестали набагато раніше. «Шепелева, 14. Сміття не вивозять більше тижня, картина страшна ... і аромати», – пише Дарина Яковлєва в групі «Мій Відрадний» в Facebook. «Оригінальна прикраса київських дворів до свят», – іронізують кияни.

Жителі в усьому звинувачують снігопад. Нагадаємо, за добу 19 січня і на наступний день випала майже половина місячної норми опадів. «Всі вже забули, як через сніг в заторах стояли? Звичайно, сміттєвозам важко заїхати в засніжені двори, та ще й коли всі проїзди перекриті припаркованими машинами», – говорить киянка Марина Корж.

Співробітники комунальних служб виправдовуються:

 "Дійсно, проблема з перенакопиченням сміття біля контейнерних майданчиків виникла в зв'язку з тим, що через величезну кількість снігу під'їзд нашої великогабаритної техніки до них був сильно ускладнений. На сьогоднішній день (понеділок. – Авт.) ситуація вирівнюється, динаміка позитивна. І жеки, і ми підтягли свою роботу. Співробітники експлуатаційних організацій більш-менш почистили території дворів, та й погода вже сприятлива – все тане. Додаткові сили і транспорт зараз спрямовуємо для прибирання того, що лежить біля контейнерів. Плануємо, що вже у вівторок увійдемо в звичайний графік", – пояснив нам в. о. директора КП «Київкомунсервіс» Максим Ляшкевич.

Калюжі і бурульки на вулицях Києва

Примхи погоди доставляють киянам та інші незручності. Через талий сніг в переходах, на тротуарах і дорогах утворилися цілі озера. Нависла небезпека і над головами: з дахів будинків масово падають бурульки і снігові брили. Від них вже постраждало більше десятка осіб і було пошкоджено декілька авто. Крім того, рятувальники знімають з дахів різні конструкції, які були зламані під вагою снігу.

«У неділю на вул. П. Запорожця, 7-а, демонтували аварійну металеву огорожу», – повідомили в Київській аварійно-рятувальній службі.

Джерело: Сегодня
Розділи: Суспільство

16 липня

Інші дати
Данило Демуцький
1893 – класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
Розгорнути
1990 р. — прийняття Декларації про державний суверенітет України
«Верховна Ради Української РСР, виражаючи волю народу України, прагнучи створити демократичне суспільство, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, шануючи національні права всіх народів, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток народу України, визнаючи необхідність побудови правової держави, маючи на меті утвердити суверенітет і самоврядування народу України, ПРОГОЛОШУЄ державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах». («Декларація про державний суверенітет України»).
Розгорнути
Народився Василь Барка (Очерет)
(1908, с.Солониця, Полтавська область - 2003) - український письменник і перекладач.  Автор роману «Жовтий князь».  
Розгорнути