chrome firefox opera safari iexplorer

Після невдалої спроби справитися з наслідками снігопаду, КМДА вирішила подбати про повінь

28 березня 2013 о 11:01

Голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов на базі комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій створив штаб, що буде займатися попередженням повені та ліквідацією її наслідків.

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, штаб очолив директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Садовой.

Про це голова столичної міськдержадміністрації повідомив сьогодні під час засідання зазначеної комісії.

О.Попов підкреслив, що завдання, які стоять перед створеним штабом, потребують максимальної уваги і швидкої реакції, а саме: не допустити підтоплення низинних територій міста (Оболонь, Русанівка, Позняки, Осокорки та інші), пошкодження інженерних мереж, а особливо електромереж, у житлових будинках, де можливе підтоплення підвальних приміщень; негайно звільнити зливоприймачі від снігу, забезпечити стабільну роботу дренажної системи.

За словами голови КМДА, сьогодні до прибирання від снігу зупинок громадського транспорту, ливневих стоків, переходів тощо окрім комунальних служб залучено і 1000 військовослужбовців.

Також він наголосив, що очікується підвищене навантаження на міські каналізаційні системи, тому особливу увагу треба приділити роботі «Київводоканалу», Бортницької станції аерації, посилити контроль за ситуацією на мулових полях БСА.

О.Попов доручив забезпечити оперативний моніторинг якості бюветної води, яку п’ють кияни, а про результати повідомляти громадськість.

Крім того, в цілодобовому режимі всі міські служби та оперативні групи повинні реагувати на звернення жителів міста до контактного центру (телефон: 15-51).

Окрім окреслених головою КМДА основних питань у місті розроблений і вже реалізується план попередження повені та ліквідації її наслідків.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути