chrome firefox opera safari iexplorer

Центр Києва тоне в смітті після кожного матчу Євро-2012

21 червня 2012 о 08:53

Сто тисяч фанатів залишили по собі 170 тонн мотлоху. Найгірша ситуація була поблизу консерваторії, де розміщено вхід на фан-зону, йдеться в сюжеті ТСН.

Із пляшками до фан-зони не пускають, тому їх залишають біля входу. За великого скупчення народу кількість пляшок під фан-зоною стає неймовірно великою.

«До закінчення матчу основна робота проводиться тільки по зачищенню мусорних баків, тому що підмітати неможливо. Основна маса взяла пакети – і пішла міняти баки переповнені», — розповів керівник бригади прибиральників Олександр Дудченко. «Якось воно негарно – оце все сміття. У нас теж буває брудно після футболу, але щоби так – ніколи. Ми не дозволяємо собі кинути пляшку на асфальт у центрі Стокгольма», — коментують бруд уболівальники зі Швеції.

На тонни сміття в районі Бессарабки — одна бригада жінок. Але двірники до ранку центр справді розчищають. Після розлитого пива асфальт на Хрещатику трохи липне. Якби давали мило, кажуть робітники, помили б із ним. Але й так загалом-то непогано виходить.

Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути