chrome firefox opera safari iexplorer

Очільники української культури: свої, заочники і особи без біографії

04 березня 2018 о 08:03
if.gov.ua

Багато дискусій про хаос і анархію у сфері гуманітарної політики, а надто у сфері культури, туризму, заповідної справи.

Як на мене, то пояснення на поверхні – кадрова політика. В Уряді створено унікальну модель управління: за сферу культури відповідає… віце-прем`єр із соціальних, а не гуманітарних питань?! Міністр розмірковує про долю української культури, грає в театрі, знімається у фільмах ,а його заступники і радники щоденно погоджують забудову історичних пам`яток і призначають своїх і правильних людей на посади.

Нова мода постмайданної України – призначення осіб без біографії в прямому і переносному значенні. От депутати кілька місяців намагаються дізнатися, кому Міністр культури довірив опікуватися пам`яткою ЮНЕСКО – Національним заповідником “Києво-Печерська лавра”. Як з`ясувалося, біографію в.о. директора Олександра Рудника Міністерство визнало ДЕРЖАВНОЮ ТАЄМНИЦЕЮ!

Славний трудовий шлях нової очільниці Туристичної галузі всієї держави Оксани Сердюк теж ЗАБОРОНИЛИ оприлюднювати народу…

А коли виникає питання: а вони хоч освіту в галузі культури мають, то з`ясовується, що всі вони заднім чи переднім числом і звісно заочно вчилися в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтва.
Заклад унікальний! Створювався як Інститут підвищення кваліфікації, а нині Національна академія. Тут ви стаціонарно, а, особливо, заочно можете стати КЕРІВНИМ КАДРОМ. І всі стають – від дружини Президента до інших друзів і родичів влади.

А кують “Майданні” кадри культури ректор Василь Чернець, який на посаді ЛИШЕ 33 РОКИ, міністр і “тамада” Януковича, знані депутати і чиновники ще часів Кучми-Медведчука!

Отака вона наша, ріднесенька культурна політика влади.

Микола Томенко

лідер Громадського руху «Рідна країна»

 

Блог Миколи Томенка

Розділи: Політика

3 червня

Інші дати
Народився Євген Петрушевич
(1863, м.Буськ, Львівська область – 1940), український громадсько-політичний діяч, президент Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР).
«…вже нині рекламуємо для себе нічо инше, як найсвятіше для кожного народу право на злученнє всіх українських земель в одну українську независиму державу і домагаємось прилучення всіх українських земель австро-угорської монархії до української держави». (Євген Петрушевич)
Розгорнути
Народився Костянтин Степанков
(1928, с. Печеськи, Хмельницька область – 2004) - український актор. Народний артист СРСР, лауреат Державної премії України імені О.Довженка.  
Розгорнути