chrome firefox opera safari iexplorer

Очільники української культури: свої, заочники і особи без біографії

04 березня 2018 о 08:03
if.gov.ua

Багато дискусій про хаос і анархію у сфері гуманітарної політики, а надто у сфері культури, туризму, заповідної справи.

Як на мене, то пояснення на поверхні – кадрова політика. В Уряді створено унікальну модель управління: за сферу культури відповідає… віце-прем`єр із соціальних, а не гуманітарних питань?! Міністр розмірковує про долю української культури, грає в театрі, знімається у фільмах ,а його заступники і радники щоденно погоджують забудову історичних пам`яток і призначають своїх і правильних людей на посади.

Нова мода постмайданної України – призначення осіб без біографії в прямому і переносному значенні. От депутати кілька місяців намагаються дізнатися, кому Міністр культури довірив опікуватися пам`яткою ЮНЕСКО – Національним заповідником “Києво-Печерська лавра”. Як з`ясувалося, біографію в.о. директора Олександра Рудника Міністерство визнало ДЕРЖАВНОЮ ТАЄМНИЦЕЮ!

Славний трудовий шлях нової очільниці Туристичної галузі всієї держави Оксани Сердюк теж ЗАБОРОНИЛИ оприлюднювати народу…

А коли виникає питання: а вони хоч освіту в галузі культури мають, то з`ясовується, що всі вони заднім чи переднім числом і звісно заочно вчилися в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтва.
Заклад унікальний! Створювався як Інститут підвищення кваліфікації, а нині Національна академія. Тут ви стаціонарно, а, особливо, заочно можете стати КЕРІВНИМ КАДРОМ. І всі стають – від дружини Президента до інших друзів і родичів влади.

А кують “Майданні” кадри культури ректор Василь Чернець, який на посаді ЛИШЕ 33 РОКИ, міністр і “тамада” Януковича, знані депутати і чиновники ще часів Кучми-Медведчука!

Отака вона наша, ріднесенька культурна політика влади.

Микола Томенко

лідер Громадського руху «Рідна країна»

 

Блог Миколи Томенка

Розділи: Політика

4 березня

Інші дати
День пам’яті князя Ярослава Мудрого
Ярослав Мудрий (бл. 983 – 1054) – великий князь Київський, видатний державний діяч і полководець Київської Русі. За князювання Ярослава мудрого значно розширилися і зміцнилися міжнародні зв"язки Київської Русі. Фактично об"єднав всі руські землі під своєю владою. Як високоосвічена людина дбав про освіту і культуру свого народу, заснував при Софійському соборі школу і бібліотеку. За його ініціативою почалася в Києві праця над перекладами грецьких та інших книг на церковно-слов"янську мову, переписувано багато книг. Київська Русь Ярослава Мудрого - велика і могутня держава Європи.
Розгорнути
Народився Михайло Вербицький
(1815, с. Явірник-Руський, Польща – 1870), український композитор, громадський діяч, автор музики до Гімну України.
Розгорнути
Народився Володимир Івасюк
(1949, м.Кіцмань Чернівецька область – 1979) - український композитор і поет. Один з основоположників української естрадної музики.
«Червону руту Не шукай вечорами, - Ти у мене єдина, Тільки ти, повір. Бо твоя врода – То є чистая вода, То є бистрая вода З синіх гір.» (Володимир Івасюк)
Розгорнути